Türk yapımı olmasına rağmen Türkiye'de tutmayan oyun: RONIN: Two Souls

Dünya dili İngilizce olunca İngilizce marka mı yapman anlamına geliyor. Samsung niye korece. Huawei, Xiaomi peki ya Ubuntu bunların hiçbiri İngilizce değil ama dünya markası.

Mantıken bir ürünü bütün dünyaya satacaksan İngilizce olması lazım ya da Çin Hindistan gibi büyük pazara sahip olacanki kendine satasın.
Dediğiniz örnekler firma isimleri bu ise bir ürün o zaman Assassin's Creed de Fransızca isme sahip olsa idi sizce bu mantıklı mı?

Bu ne yahu? Replika GoT falan mı? Azıcık özgün bir şeyler yapamıyorlar.
Oyunun yapımına Got çıkmadan başlandı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bana bu oyunu hatırlattı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
???

Oyunun yapımına Got çıkmadan başlandı.
GoT, Ronin Two Souls çakması oluyor o zaman bu durumda. Oyun da bayağı vasat görünüyor gerçi, fiyatını hak etmiyor bence.

???

Oyunun renk paleti ve 60 FPS illüzyon yaratıyor benim gördüğüm. Animasyonlar, modelleme, oynanış oldukça vasat, katana hazır asset sanırım bir o oyunun kalanına göre farklı duruyor. Çıkmış bir oyundan hala "Türk yapımı" diye özellikle bahsediyorsak olmamış demektir yoksa hikaye, bulmacalar, taktikler hakkında konuşurduk.

Oyunun renk paleti ve 60 FPS illüzyon yaratıyor benim gördüğüm. Animasyonlar, modelleme, oynanış oldukça vasat, katana hazır asset sanırım bir o oyunun kalanına göre farklı duruyor. Çıkmış bir oyundan hala "Türk yapımı" diye özellikle bahsediliyorsak olmamış demektir yoksa hikaye, bulmacalar, taktikler hakkında konuşurduk.
Oyunun assetleri kendilerine ait.

Yeni konular

Geri
Yukarı