Türk Yapımı oyun haber sitesinde!

Son günlerde çıkan oyunlardan en çok hoşuma gideni Cats and the Other Lives oldu onuda inceleyebilirsiniz.

Oyunu en az 1-2 saattlik denemeden yorum yapmanız algı değiştirmekten başka hiçbir şey değil.
UI'dan bahsediyorum keşke saçma sapan suçlamadan ne demek istediğimi anlasan bir de. Sanki gelişmesini istemiyoruz gibi algılıyorsunuz ya neyse bir şey demeyeceğim.

Son günlerde çıkan oyunlardan en çok hoşuma gideni Cats and the Other Lives oldu onuda inceleyebilirsiniz.
Steam'e baktım fakat göremedim oyunu. Demosunu görmüştüm sadece Demo festivalinde. Linkini atar mısınız?

Steam'e baktım fakat göremedim oyunu. Demosunu görmüştüm sadece Demo festivalinde. Linkini atar mısınız?
Bende yayıncılarda görmüştüm kendim deneyimlemedim ama gayet güzel görünüyordu hikaye ve tasarım olarak

Vatan millet sakaryacilar toplanmış her oyunu elestireni lincleyince destek olduklarını sanıyorlar çok komiksiniz arkadaşlar Madem bu kadar savunuyorsunuz oyunu satın alın da destek olun öyle kuru kuru olmaz değil mi?

Antalya samurayları diye bir şey yok, beğenmedim. 1 haftaya aynısını yaparım.(!)

Linç göremiyorum.
Antalya samurayları diye bir şey yok, beğenmedim. 1 haftaya aynısını yaparım.(!)
Hocam sizi çok sevdim forumlardaki mesajlara çok iyi cevap veriyosunuz pp nizde tam benlik.

Başlıkta hata olmuş. Bildiğim kadarıyla Kocaeli'de geliştirildi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…