Türk Youtuberlar Aylık Ne Kadar Kazanıyor

Enes Batur en son Camaro SS almıştı. Bundan sonra anladım Youtube işinde güzel para var.

Ruhi Çennet hariç artık pek ilgilenmiyorum ama diğerlerinden çok daha iyi olduğu kesin. Her neyse bu videoda bir tane bile sevdiğim kişi yok. Bakıyorum nerede Minecraft videoları çeken saçma sapan hareketler yapan ve yabancılardan gördüğü videoları Türk versiyonuna çeviren kişiler varsa bu videoda toplanmış.

Son düzenleme:
Aylık 50 bin ya da fazlasını alıyordur çocuklardan prim yapan en çok sayıya ulaşanlar. Adam akıllı kanallar bu kadar tutulmuyor. Reklamlarla adamlar zaten parayi kırıyor. Daha yirmi yaşındaki çocuk oyun videolariyla altına mercedes çekiyor ne olsun. Ne kadar kazanıyordur sizce. Hakedenler alsa insan gam yemez de onları görünce çalıştığından aldığın paradan hayattan soguyorsun.

Biz sevmiyor olabiliriz artı olarak size katılıyorum videodaki şahıslardan hiçbirini sevmiyorum ancak insanlar çaba göstermiş, atılım göstermiş, bir işe kalkışmış ve kitlesi küçük veya büyük hiç farketmez büyük bir hayran kitlesi oluşturmuşlar. Bana kalsa çok daha iyi yerlere gelmeyi hakeden kanallar var haklısınız üstelik Enes Batur denilen arkadaş videolarda küfür ediyor küçük yaştaki çocuklara hitap etmesine rağmen ama demek istediğim şey bu işte başarılı olmuş ve geçim kaynağı bu iş her ne kadar sevmesekte tasvip etmesekte saygı duymamız gerekir diye düşünüyorum.

İnsanlara çok kızıyorum aslında, sadece saçma sapan videolar çeken bu insanları zengin ediyorlar. Sırf para kazanmasınlar diye Türk youtube kanalları izlemiyorum.
Gerçi abone olduğum fazla youtube kanalı yok, kafama göre video izleyen biri olduğum için abone mantığı yok bende.
Sizde izlemeyin para kazandırmayın kimseye.

Sırf para kazanmasınlar diye Türk youtube kanalları izlemiyorum.
Hakkını veren sonuna kadar alsın. Hatta Allah daha fazlasını da versin. Ama şu Enes gibi, Baturay gibi çocuklara kötü örnek olan insanların kazanmalarını ben de istemem.

İsteyen istediğini yapmakta özgür. Platform açık zaten. Benim kızdığım nokta küçük çocuklara kötü örnek oluyorlar. Küçük kardeşim bu tarz kanallar yüzünden küfür öğreniyor mesela. Bunları da engelleyemiyorsun sonuçta açık platform. Küfür sadece en basit örneği bir de bunun. Asıl kötü olan nokta bu. Yoksa bana ne adamın ne şaklabanlıklar yaptığından.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı