TürkAnime'nin berbatlığı

Hocam indir izle daha rahat.
Maalesef her fansub düzgün link vermeyebiliyor. Ayrıca kalitesi de maksimum 720p oluyor genelde. Bende 6TB'lık koskoca bir anime arşivi vardı ama çok üzücü şekilde harddiskim resmen alev aldı. İçindeki verileri de kurtaramadım.
Site yetkilisiyim. Maalesef haklısınız bir miktar. Ancak çok fazla saldırı var. 3-5 kişi aynı anda saldırı yapıyor. Şu sıralar biz de halledemedik.

İstiyorsanız Fansub sitesinden izleyebilirsiniz. İngilizce izleyecek adam zaten buraya uğramaz.
Site mi yetkilisi? 😍 Çok sevindim nedense.

Hocam site ismi veremem ama bu konuda çok iyi siteler var uTorrent ve malum yerden istediğiniz şeyi indirip Türkçe altyazıdan alt yazı atabilirsiniz.

Maalesef her fansub düzgün link vermeyebiliyor. Ayrıca kalitesi de maksimum 720p oluyor genelde. Bende 6TB'lık koskoca bir anime arşivi vardı ama çok üzücü şekilde harddiskim resmen alev aldı. İçindeki verileri de kurtaramadım.

Hocam site ismi veremem ama bu konuda çok iyi siteler var uTorrent ve malum yerden istediğiniz şeyi indirip Türkçe altyazıdan alt yazı atabilirsiniz.
Yabancı kaynaklardan orijinal halini 1080p indirip üstüne altyazı gömdüm. Hatalı ve eksik yerleri de kendim tamamladım. Maalesef bunları sakladığım 6TB'lık dopdolu harddiskim yanınca da tekrar uğraşasım gelmedi. Bu sene sınavı atlattıktan sonra hem kendi arşivimi yapmayı hem de TürkAnime'ye editör olarak başvurmayı düşünüyorum.

@Samotne Ciasteczka aynı zamanda site yetkisi sayılırım. Neyse. Çok girmeyelim bu konuya.

@MisakiTaro hocam hazır yetkili bulmuşken sormak istedim. Mobil için siteyi daha iyi yapmaya çalışılacak mı? Mobilden girmek baya işkence.
Ne gibi bir sorunu var? Şu an maalesef önceliklerimiz farklı. Önerini sunucudan iletebilirsin.

@Samotne Ciasteczka aynı zamanda site yetkisi sayılırım. Neyse. Çok girmeyelim bu konuya.

Ne gibi bir sorunu var? Şu an maalesef önceliklerimiz farklı. Önerini sunucudan iletebilirsin.
Başka bir anime sitesine girerken hiç donmuyor ama TürkAnime'ye girince takılarak girebiliyorum. Bu daha önce olmuyordu ama. Şu aralar olmaya başladı.

Genelde anime izleyen biri değilim, bir arkadaşımın çok ısrar etmesi ve bu sitenin linkini atması ile attığı animeyi izleyecektim. Ama bu siteye girdiğimden beri 3 dakika da 5 kere çöktüğünü gördüm. Hata bilmem ne veriyor. Hani bildiğim bazı Facebook grupları var anime ile ilgili olan on binlerce üyesi olan Türk grupları. Bu siteden on binlerce insanın anime izlediğini varsayarsak yanlış olmaz.

Ona rağmen nasıl bu kadar kötü bir hizmet vermeyi başarıyorlar anlayamadım gerçekten. Hani acaba siteyi yöneten biri mi yok, yoksa çok mu sorumsuzlar anlayamadım. Neyse bu gönderiyi açma sebebim hani anime izleyicisi falansanız sanırım İngilizce altyazılı sitelerden izlemeniz en iyisi gibi gözüküyor. En azından bu türkanime denilen saçmalıktan daha iyi serverlara sahip siteler vardır diye düşünüyorum.
İşte o yüzden tranime den izleyeceksiniz. Ciddiyim. Tranime Türkanime den daha az takılıyor. 😎

İşte o yüzden tranime den izleyeceksiniz. Ciddiyim. Tranime Türkanime den daha az takılıyor. 😎
Reklam olmasın diye söylemedim ama haklısın. Tranime çok daha rahat. Kasmadan hızlıca izliyorum.
Ayrıca Tranime Pokemon bölümlerini düzenli atıyor. TürkAnime ise 22. bölümde bıraktı.

Geri
Yukarı