Türkçe hikayeli az bilinen oyun önerisi

Merhaba. Bilgisayarım iyi düzeyde. Ryzen 7 3700X işlemci ile RTX 2080 ekran kartına sahibim.

Türkçe oyunlar oynarken çok daha fazla keyif alıyorum. Gözden kaçırdığım, sizin bildiğiniz oyunlar var mı? Resmi Türkçe, ücretli veya ücretsiz yama şeklinde olabilir, hiç fark etmez.

Cyberpunk 2077, Death Stranding, Red Dead Redemption 2, Witcher 3, AC serisi, metro serisi gibi gibi bilinen tüm oyunları oynadım.

Oyun türü ayırt etmem. Strateji, şehir kurma, souls benzeri, aksiyon, rol yapma gibi tüm türlere açığım.

Örneğin surviving mars isimli bir oyun keşfettim, gözümden kaçmış ve Türkçe çok eğlendim. Bu tarz gözden kaçabilecek bağımsız yapım önerilerinizi de bekliyorum.

Bunun yanı sıra hollow Knight gibi İngilizce istemeyen ve diyalog çok az ancak gözden kaçan bağımsız cevherleri de önerebilirsiniz. Bu konu benim gibi Türkçe oyun arayanlara yardımcı olur, şimdiden çok teşekkür ederim. :)

Limbo, sistem istemiyor güzel oyun.

Mafia, Kingdom Come Deliverence, Disco Elysium hikayesi sağlam Türkçe bulunan / olacak oyunlar.

Doom'un ne hikayesi varmış yazan arkadaş anlatabilir mi?
Şöyle başlıklara aklına gelen ilk oyunu yazanlar cidden tuhaf.

Mafia, Kingdom Come Deliverence, Disco Elysium hikayesi sağlam Türkçe bulunan / olacak oyunlar.

Doom'un ne hikayesi varmış yazan arkadaş anlatabilir mi?
Şöyle başlıklara aklına gelen ilk oyunu yazanlar cidden tuhaf.

Disco Elysium hariç hepsini oynadım, istek listesine aldım.

Resident Evil serisini önerebilirim.

Resident Evil 7 ve 2 Remake'i oynadım. Resident Evil 4 çok övülmüş, ona bakacağım.

Tomb Raider serisi.

Son üçlemeyi bitirdim.

Final fantasy 15 indirimde 80 lira oluyor.Geçenlerde de final fantasy 7 remake cıktı ama fiyatı pahalı ve yaması da 2 aya çıkıcakmış.

Oynamış olman muhtemel ama yazayım belki kaçırmışsındır Quantic Dream oyunlarını.
Hellblade: Senua's Sacrifice
Styx: Master of Shadows
Styx: Shards of Darkness
Beholder1-2
Divinity: Original Sin 2
Lords Of The Fallen™
Mad Max
Shadow Warrior 2

Yeni konular

Geri
Yukarı