Türkçe karakterli mekanik klavye toplama veya hazir klavye onerisi

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Su anda Kemove K68 model bir klavye kullanıyorum. Klavyedeki tus diziliminin laptopumdan farkli olmasi nedeniyle ikisi arasinda gecis yaparken zorlaniyorum. Daha onceden elimdeki klavyeyi Türkçe hale getirebilir miyim seklinde bir konu acmistim ve bunun mumkun olmadigini belirten geri donusler almistim. Bu yuzden Türkçe karakterlerin oldugu bir klavyeyi kendim nasıl toplayabilirim diye sormak istedim. Fakat bu maliyet acisindan tuzlu bir hal alacaksa onun yerine halihazırda Türkçe karakterli mekanik tus dizilimine sahip sessiz bir mekanik klavye onerebilirseniz cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kemove K68 hotswap bir klavye. Yani tuşları ve Switch'leri değiştirilebiliyor. Türkçe keycaps neredeyse hiç yok. Sadece HyperX ABS Pudding Keycaps var. O keycapslarla değiştirirsen ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Amazon.com.tr

Kemove K68 hotswap bir klavye. Yani tuşları ve Switch'leri değiştirilebiliyor. Türkçe keycaps neredeyse hiç yok. Sadece HyperX ABS Pudding Keycaps var. O keycapslarla değiştirirsen ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Amazon.com.tr
Anladim hocam tesekkur ederim. Ne kadar saglikli olur emin degildim ve siz de belirtince hic ugrasmamak en mantiklisi gibi.

2000TL ayirabilirim hocam.

O bütçede 3 tane önerebileceğim mükemmel klavyeler var.

Ha ama eğer illa Türkçe keycaps olacak. Yurt içinden alacağım diyorsan. Bu klavyeler var fakat üstteki attığım kadar iyi değiller.

Geri
Yukarı