Türkçe nasıl daha iyi konuşulur?

lensi

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, arkadaşlar bir kürt olarak söylüyorum Türkçe'yi güzel konuşuyorum ama biraz düzeltmem şart, arada şive kayması oluyor, kürt oldugum için normal. Türkçemi biraz düzeltmem için ne tavsiye edebilirsiniz?

Sosyalleş en önemlisi bir arkadaş grubun varsa hep aktif ol o sayede geliştirebilirsin. Ama tabii ki kitap okumayı da asla ihmal etme.

Sosyalleş en önemlisi bir arkadaş grubun varsa hep aktif ol o sayede geliştirebilirsin. Ama tabii ki kitap okumayı da asla ihmal etme.

Arkadaş ortamı 0 / 0 kuzenlerle ortam 10 / 10 onlarda hep kürtçe konuşuyor :D

Bol bol kitap oku, evde kendi kendine konuş. Şarkı falan da söylemeyi deneyebilirsin.
anladım hocam teşşekür ederim peki ne tür kitap tavsiye edersiniz ?

Sosyalleş en önemlisi bir arkadaş grubun varsa hep aktif ol o sayede geliştirebilirsin. Ama tabii ki kitap okumayı da asla ihmal etnd
Arkadaş ortamı 0 / 0 kuzenlerle ortam 10 / 10 onlarda hep kürtçe konuşuyor :D

anladım hocam teşşekür ederim peki ne tür kitap tavsiye edersiniz ?
Yani çokta önemli olmayıp sana naçizane tavsiyem muhtemelen intden oyun oynarken sesli mikrofon açıp o ortamda ki kişilerle eğlenerek ve konuşarak vakit geçirmek olucak veyahut bu da senin için çok zor olursa diyebileceğim dışarı çıkıp senin için kürtçe konuşmayan ideal arkadaşlar bul. Onun haricinde hangi kitap türlerini seviyorsunuz ona göre seveceğiniz bir kitap önereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı