Türkçe rapçi olarak kimleri dinliyorsunuz ?

Ceza haric kimseyi tanimiyorum. yukarida yazilan birde dayak yiyen sisko bir rapci vardi ama ismini unuttum cok gülmüstüm ona.
Dayak yiyen dedin de çıkışta Ceza ve Kadıköy Acil tayfası ile çıkışta eşek sudan gelinceye kadar da dövdüğünü biliyorsun dimi ? Bir de insanları kilosuyla yargılamayalım, adamın hastalığı varmış en azından şişko değilde kilolu diyelim. :ajan:

Dayak yiyen dedin de çıkışta Ceza ve Kadıköy Acil tayfası ile çıkışta eşek sudan gelinceye kadar da dövdüğünü biliyorsun dimi ? Bir de insanları kilosuyla yargılamayalım, adamın hastalığı varmış en azından şişko değilde kilolu diyelim. :ajan:

Bilmiyorum , Ilgilenmiyorumda... Dedigim gibi ben canli yayinda olan kavgaya gülmüstüm.
Rap dünyasi bana uzak oldugu icin, takip etmiyorum bazi seyleri.

Sisko yerine kilolu demem daha uygun olurmus haklisin...

Bilmiyorum , Ilgilenmiyorumda... Dedigim gibi ben canli yayinda olan kavgaya gülmüstüm.

Eyvallah

Eyvallah. Hakaret etmedi yanlış anlama. :ROFL::mutlu:

Ceza, Contra, Allame, Tepki, Eypio(nadiren), Norm Ender, Sansar Salvo, Sancak. Özellikle Tepki'yi dinlemeyen varsa dinlesin derim. Adamın tarzı piyasadaki bütün rapçilerden farklı. Ayrıca sesi de (bence) çok iyi.

Ados, Eypio, Sansar Salvo, nadiren Sancak ve Taladro. Diğerleri dikkatimi çekmiyor.

Saian, Karaçalı, Ados, Ethnique Punch, Allame, Joker, Hayki, Patron, Ceza, Fuat Ergin, Contra, No.1, Norm Ender, Canka, Rota, Sansar Salvo, Stabil, Stalker, Tankurt, A.P.O.(Eypio), Cegıd, Mode XL, vs.vs. gider aslında Sagopa, Taladro, Sancak ve türevleri gibileri hariç herkesi dinlerim ayırt etmem :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı