Çözüldü Türkçe yama Dishonored 2'yi görmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TheSylar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam üzerinden Dishonored 2 aldım ve C diskim dolu olduğu için D diskine kurdurttum. Türkçe yamayi indirdim. Dishonored 2'nin uygulamasını bulmak için:

D:/ steamlibrary/steamapps/cammon/dishonored 2 klasörü yaptığımda uygulaması yamanin kurulum kısmında gözükmüyor. Kendim D:'yi ayni şekilde açtığım zaman uygulaması aynı yerde var. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu nasıl çözdünüz?

Bazı çeviri veya oyunlar yamayı direkt exe dosyasını seçip kurma üzerinedir, bazılarında ise oyunun dosyasını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu oyunda da öyle oldu. Dosyayı seçmem yeterli oldu ve yama sıkıntı çıkarmadan kuruldu.
Yama notlarında şöyle bir not var:
- Oyunun v1.77.9.0 sürümüne ihtiyaç vardır.
Belki bununla alakalıdır.

Sorunu nasıl çözdünüz?

Bazı çeviri veya oyunlar yamayı direkt exe dosyasını seçip kurma üzerinedir, bazılarında ise oyunun dosyasını seçmeniz yeterli olacaktır. Bu oyunda da öyle oldu. Dosyayı seçmem yeterli oldu ve yama sıkıntı çıkarmadan kuruldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Problemi çözdüm konu kitlenebilir.

Nasıl yani açıklar mısın bende metro da aynı şeyi yaşıyorum.

Dosyayı seçmiyor exe görmüyor nasıl kuracağım ben bunu.

Geri
Yukarı