Türkçe yama dosyaları hangi formatta kuruluyor?

Srkn97

Yoctopat
Steam oyunlarımı artık Türkçe oynamak istiyorum. Bir de virüs yemekten korkuyorum. Nette Türkçe yamalar buldum ama indirmeden önce sormak istedim.
Bu yamalar nasıl geliyor? Setup şeklinde mi? Yoksa WinRAR'ın içinden çıkarıp kopyala+yapıştır mı yapıyoruz oyun dosyasının içine?

Setup şeklindeyse çok bilgim yok ama çok tehlikeli değil mi?

2. sorum da oldu da paralı alacaksak yamayı, bu paralı yamalar hangi şekilde kuruluyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam oyunlarımı artık Türkçe oynamak istiyorum. Bir de virüs yemekten korkuyorum. Nette Türkçe yamalar buldum ama indirmeden önce sormak istedim.
Bu yamalar nasıl geliyor? Setup şeklinde mi? Yoksa WinRAR'ın içinden çıkarıp kopyala+yapıştır mı yapıyoruz oyun dosyasının içine?

2. sorum da oldu da paralı alacaksak yamayı, bu paralı yamalar hangi şekilde kuruluyor?

Bazıları setup oluyor bazılarında kopyala yapıştır yapıyorsun. Ne kadar güvenli emin olamayız zaten, hiç paralı yama görmedim.

Yamadan yamaya göre değişiyor rar mı setup mı olduğu. Paralı yama derken neyi kastediyorsunuz?

Bazı yamaları parayla satıyorlarmış galiba. Ondan sordum

Peki Setup şeklindeyse temiz olduğunu nasıl anlayacağız? Kurmadan anlamak imkansız sanırım?

Şu güne kadar hiçbir yamadan sorun yaşamadım. Buraya yazın yardımcı oluruz.

Geri
Yukarı