Çözüldü Türkçe Yama İndirmek Güvenli mi?

• Konuyu başlatan CYP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 12B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Murat5038
Speedtest'de ölçtüğüme göre, Upload hızım 0.63 mbps olduğu ve, dosya boyutu büyük olduğu içindir herhalde.:confused: Bu arada deneme amaçlı Technogame'den Dead Rising 3 Türkçe Yama'yı indirdim (391 kb) Ynadeks Disk'den. Direkt olarak taradı.(y)
Taramadan sonrada ''Zararsız'' olarak oy verdim.
yama 2.png

Son düzenleme:
Daha önce oradan indirmediğim için bir şey diyemem.
Her oyunun Türkçe yaması varmış gibi tarayıcıda en başta çıkan sitelere girme yeter, Oyun Çeviri ve Technogame güvenilir yerlerdir tanınmış isimler ile çalışmış gönüllü çeviri siteleridir.

Şuana kadar hiçbir problem çıkarmadı :) Kaspersky onayladı hepsini (y)

The First History Man
Biliyorum ama, bu yama Oyunçevirim'in ve, bir ara (Sitelerinin kapandığı zaman.) Technogame yamalarını ''Dosya Tc'' üzerinden paylaşmıştı.:spam:
Enes Durmaz
Türkçe Yamalar mı?
Murat5038
Hocam sıkıntı yok o zaman ama, merak ettiğim bir konu var. Benim KIS orjinal dediğinize göre. Peki, 2015 sürümü olduğuna emin misiniz?(y)

Türkce yamalar genellikle Oyun Çeviri, Technogame ve bazı güvenilir sitelerin tarafından yapılıyor. Ben her oyunun türkce yamasını kurarım ve şimdiye kadar sorun yaşamadım.

• Beğen
İfadeler: CYP
Tamam, o zman yamayı indiriyorum.:)
@Murat5038
Hocam, daha önceki bir konuda, benim kullandığıma KIS 2015 demiştiniz ama, KIS açılırken şöyle bir şey buldum:(:confused:
kıs.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Murat5038
Oralara baktım direkt olarak sürüm yazmıyor hocam.(n) Ne yapmalıyım hocam? Ama, siz eminseniz sıkıntı yok.:)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı