Türkçe yama kurarken "Çok zararlı hata" sorunu

aforoz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, Batman the Telltale series oyununa Türkçe yama yapmak istiyordum fakat dosya çok zararlı diye bir hatayla karşılaştım. Problemi ilk defa gördüm ve bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oyunu Steam'den satın aldım ve orijinal.

Sistem özellikleri.
Intel i5 2500.
NVIDIA GTX 1050 Ti.
Corsair 4x2 8 GB RAM.

Dosya Ekleri

• hataa.png
    hataa.png
    534,8 KB · Görüntüleme: 204
Arkadaşlar merhaba, Batman the Telltale series oyununa Türkçe yama yapmak istiyordum fakat dosya çok zararlı diye bir hatayla karşılaştım. Problemi ilk defa gördüm ve bir çözüm bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Oyunu Steam'den satın aldım ve orijinal.

Sistem özellikleri.
Intel i5 2500.
NVIDIA GTX 1050 Ti.
Corsair 4x2 8 GB RAM.
İnternet kısayolunu seçmeye çalışıyorsun Steam klasöründe steamapps/common orda Batman oyununu seçeceksin orda oyunun exe dosyasını bulup onu seçeceksin.

Oyunun kurulu olduğu yer burası. Resimdeki gibi görmüyor. Problemlerden biride bu galiba. Ancak oyun çalışıyor. Dosyalarda büyük ihtimal bir problem yok.

Dosya Ekleri

• görmüyor.png
    görmüyor.png
    820,4 KB · Görüntüleme: 136

Sistem özellikleri.
Intel i5 2500.
NVIDIA GTX 1050 Ti.
Corsair 4x2 8 GB RAM.
Hocam zararlı bir yazılım olabilir , Kaspersky ile sisteminizi taratabilir misiniz ?

Yeni konular

Geri
Yukarı