Türkçe yamalarda virüs var mı?

Beach

Yoctopat
Mesela Resident Evil'ın bazı oyunlarını(2 ve 3 remake) Türkçe oynamak istiyorum ama virüs olayından dolayı çekiniyorum.

Boş yere virüs yemektense İngilizce oynamak daha mı mantıklı? Alt yazı çok merak ediliyorsa sonuçta YouTube'dan tekrar izlenebilir.

Mesela Resident Evil'ın bazı oyunlarını(2 ve 3 remake) Türkçe oynamak istiyorum ama virüs olayından dolayı çekiniyorum.

Boş yere virüs yemektense İngilizce oynamak daha mı mantıklı? Alt yazı çok merak ediliyorsa sonuçta YouTube'dan tekrar izlenebilir.
Kaynağın güvenilir olması gerek.

Sixth Sense, Makine Çeviri, SinnerClown Çeviri, Gameolog, Hangar, CidQu.net ve RewAdls bunlar çeviri yapan ekipler yani güvenilir.

İngilizce oynamak daha iyi yavas şekilde İngilizce öğrenirsiniz ben öyle öğreniyorum.

Beyler peki bu Robot çeviri güvenliyse linki nedir acaba? Robot da olsa anlayarak okumak mantıklı aslında

Re2 ve Re3 robot çeviri linkini verir misiniz?

Google'a Makine çeviri yazdığımda Discord linki çıkıyor. Discord'a üye olmayı istemem

Geri
Yukarı