Türkcell Fiber 3 Ay Ücretsiz Platin Paketler Kampanyası Nasıldır?

TálóN

Hectopat
Herkese merhaba evimde kullandığım internetin taahütü bitmek üzere olduğundan yeni bir internet arayışına girdim. Tüm markaların paketlerini inceledikten sonra bütçem olan 70-80 TL'yi aşmayan paketlerden en iyisi bu gibi geldi.

Kullanan varsa memnun musunuz? Ve orada yazan 35mbps'nin ne kadarını alabiliyorsunuz? Mesela 35mbps der ama 20mbps gelir gibi. (Türkneti öneren arkadaşlar olursa diye yazıyorum 100mbps paketine adresimi girdikten sonra evime tahmini gelen hızın 5mbps olduğunu söyledi çok yetersiz geldi bana)

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba evimde kullandığım internetin taahütü bitmek üzere olduğundan yeni bir internet arayışına girdim. Tüm markaların paketlerini inceledikten sonra bütçem olan 70-80 TL'yi aşmayan paketlerden en iyisi bu gibi geldi.

Kullanan varsa memnun musunuz? Ve orada yazan 35mbps'nin ne kadarını alabiliyorsunuz? Mesela 35mbps der ama 20mbps gelir gibi. (Türkneti öneren arkadaşlar olursa diye yazıyorum 100mbps paketine adresimi girdikten sonra evime tahmini gelen hızın 5mbps olduğunu söyledi çok yetersiz geldi bana)

3 ay hep 'laga luga' aslında 15 ay. Fiber'de kayıp çok azdır. 30 Mbps'den az alacağınızı sanmam.

Aynı interneti kullanıyorum ve gayet memnunum şuanda. Kablolu bağlanınca 34-35 arası değişiyor, kablosuzda çok az bir miktar yavaşlama oluyor bende (32-33). Kısacası bence gayet iyi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı