Türkcell Süper Online adil kullanım sorunu

Adil kullanım kotası uyarısı verince aç davayı:ROFL::ROFL:
Yok hayır şuan bile açabilir çünkü arkadaşın imzaladığı sözleşmede 50 GB'den sonra hız 3 Mbit'e düşürülecektir diye bir madde yazıyor ee bu adamlar bu maddeye uymadığı için sözleşme fes oluyor. Bir de bu arkadaş taahhüt verdiyse tamamdır. :)

Bu durumun superonline'de farkında. Tahminimce oldukça güçlü bir altyapıya sahipler, ellerinde bulundurdukları bantgenişliği kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak için ayrılan miktardan çok daha fazla. Dolayısı ile boşa gideceğine kullanıcıya dağıtalım mantığı izliyor olabilirler. 2. bir teori ise ellerinde bulunan internet genişliğini kontrol edemiyor olabilirler. Zira bana hem akk doldu diye mesaj geliyor hemde kontrol panelinde kota dolmuş görünüyor ancak hızda bir yavaşlama olmuyor. Veri merkezi tarafından sağlanan veriler kontrol altında tutulamıyor olabilir. Veya daha fazla kişinin kullanması için şu sıralar bizlere beleşe dağıtıyor da olabilirler.

Bu arada beni her ay ararlar daha 3-4 gün olmuş ay başlayalı kotanız dolmuş bir üst pakete geçirelim sizi diye :LOL: Bende şu anda internetimden memnunum diyerek kapatırım telefonu :neo:

Ben bu şekilde 1.5 yıla yakın süredir kullanıyorum :) Çok memnunum. Bkz;
Eki Görüntüle 100644
Bu da benimki sizin kadarda olmasa da idare eder. :D:D
Screenshot_1.png

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı