Türkçeye kavuşması gereken oyunlar nelerdir?

Kesinlikle Türkçe'ye çevrilmeli dediğiniz, hâlen Türkçe'ye çevrilmemiş ve kültleşmiş oyunlar var mıdır? Varsa bunlar nelerdir?

Ek olarak oynayıp sevdiğiniz ancak "kültleşmiş" kategorisinde olmayan oyunlardan da paylaşabilirsiniz.

Platform vesaire pek önem arz etmiyor.

Fallout 3 yama mevcut ama yama sorunlara yol açıyor. Resident Evil 4 2005 yama mevcut ama çok zahmetli ve sıkıntı yaratıyor. GTA 4 Complete Edition mevcut yama baştan savma olmuş.

Bu 3 oyunda güzel temiz bir çeviriyi hak ediyor.

Fallout 3 yama mevcut ama yama sorunlara yol açıyor. Resident Evil 4 2005 yama mevcut ama çok zahmetli ve sıkıntı yaratıyor. GTA 4 Complete Edition mevcut yama baştan savma olmuş.

Bu 3 oyunda güzel temiz bir çeviriyi hak ediyor.
Fallout 3 yamasında ne gibi sorunlarla karşılaştınız? Ben herhangi bir teknik sorunla karşılaşmamıştım. Bir kere oyunum çökmüştü galiba sadece.

GTA 4'ün yamasını da Tayfun Key yapmıştı galiba ama Complete Edition hakkında bir bilgim yok.

Konuyu bir nevi fikir edinmek icin açmıştım. Bir çeşit projeye kendimi vermek istiyorum ama pek bir şey bulamadım henüz.

Kesinlikle Türkçe'ye çevrilmeli dediğiniz, hâlen Türkçe'ye çevrilmemiş ve kültleşmiş oyunlar var mıdır? Varsa bunlar nelerdir?

Ek olarak oynayıp sevdiğiniz ancak "kültleşmiş" kategorisinde olmayan oyunlardan da paylaşabilirsiniz.

Platform vesaire pek önem arz etmiyor.
Yakuza 3-4-5-6

Geri
Yukarı