Türkiye Ermenistan maçı biletleri ne kadar ve nereden alınır?

Takip etmek lazım ben hergun bakiyorim genelde sabahtan başlıyor satış sabah 10 gibi mesela
önceden haber vermiyolarmı satışa çıkıcağını 1 gün önceden falan

Takip etmek lazım ben hergun bakiyorim genelde sabahtan başlıyor satış sabah 10 gibi mesela
Ya bi sorum daha vardı dostum passodanmı almak daha mantıklı bileti tff den mi kırmızı üyeliğim var

Son düzenleme:
önceden haber vermiyolarmı satışa çıkıcağını 1 gün önceden falan

Ya bi sorum daha vardı dostum passodanmı almak daha mantıklı bileti tff den mi kırmızı üyeliğim var
Dostum önceden bilet.tff sitesinden alınırdı şimdi passo deniyor ama yine söylüyorum passolig zorunlu olmamalı stat boş kalır

Biletler satışa çıktı arkadaşlar ben kirmizi üye olduğum için hemen aldım.kirmizi üyelere yarın akşam 17 ye kadar öncelik hakkı var eğer bilet kalirsa saat 17 den sonra yarın genel satışa açılacak.kale arkası 200 TL. Maraton üst 300 maraton alt 400 TL ben maraton üst aldım.

Passolig kart şartı yok TFF ye yazmıştım mail atmıştım kağıt bilet te olsun diye saolsunlar ikisini de kabul etmişler passolig sart değil dostlar.macta görüşmek üzere ins.

Son düzenleme:
Dostum önceden bilet. TFF sitesinden alınırdı şimdi Passo deniyor ama yine söylüyorum Passolig zorunlu olmamalı stat boş kalır

Biletler satışa çıktı arkadaşlar ben kirmizi üye olduğum için hemen aldım. Kirmizi üyelere yarın akşam 17'ye kadar öncelik hakkı var eğer bilet kalirsa saat 17'den sonra yarın genel satışa açılacak. Kale arkası 200 TL. Maraton üst 300 maraton alt 400 TL ben maraton üst aldım.

Passolig kart şartı yok TFF'ye yazmıştım mail atmıştım kağıt bilet te olsun diye saolsunlar ikisini de kabul etmişler Passolig sart değil dostlar. Mac'ta görüşmek üzere ins.

Bende aldım Allah'a şükürler olsun saniyesinde doğu alttan bende Passolig var extra maç günü kağıt bilet almama gerek yok değil mi sizede hayırlı olsun

Yeni konular

Geri
Yukarı