Türkiye için VPN önerisi

Mucho gracias İsmail. :D

Fakat bir Google eklentisi olarak mı yoksa bir P2P platformuna mı yardımcı olacak VPN'e mi ihtiyacınız var, belirtmeniz gerek, Razer Bey.

Size BrowSec te tavsiye edebiliriz, Windscribe ta.

Biri tarayıcı üzerinden çalışır, diğeri masaüstünde.

Bir de İsmail Bey'in dediği gibi yerleşik fonksiyon bazında VPN hizmetleri vardır, Psiphon, Opera gibi.

Yani siz nasıl bir şey arıyorsunuz hocam? :D

Windscribe kotalıydı (2 GB free) sanırım @Silinen üye. Onun yerine limitsiz VPN servisleri önermemiz daha doğru olur.

Şu linkteki servisler belki yardımcı olabilir.

2018’in En İyi (GERÇEKTEN ÜCRETSİZ) VPN Servisleri | vpnMentor

Hasta la vista @Silinen üye.

hasta la vista.jpg

Bende size ücretsiz kullanabileceğiniz iki VPN'den söz edeyim. Biri Google Chrome eklentisi olan ZenMate VPN. Diğeri bilgisayarınıza kurabileceğiniz. FortiClient VPN. Ben Forti'yi kullanmadım. Ama ZenMate'i kullanıyorum. Bir aralar Romanya üzerinden bağlanıyordum daha sonra Almanya'ya geçtim. Bilemiyorum. Galiba IP'im gizlenmiyor yada Chrome benim dil tercihlerimi bildiği için Türkçe siteler açılıyor arama yaptığımda hep. ZenMate'in hızı nette sürf yapmaya yeter ama indirme biraz sıkıntı. Denemenizi veya araştırmanızı tavsiye ederim.

Speedify'dan sponsorluk almışım gibi gözükebilir ama şuan kullandığım Speedify'ı öneririm. Türkiye'de İzmir ve Bursa'da sunucuları var. En iyisi Speedify diyemem ama en azından Türkiye'de sunucuları var. Bedava sürümü 1 GB veriyor o yüzden paralı sürümünü almanız gerekebillir. Aylık 9 dolar, internetten indirim kodu bulup 28-30 TL civarına alabilirsiniz.
Speedify hakkında bir inceleme yaptım ona da bakabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı