Türkiye konumlu VPN önerisi

Cavid997

Hectopat
Merhabalar. Konuyu nereye açacağimi bilemedim. Kisaca telefonda beni Türkiye'de gösterecek VPN gerekiyor. Sebep ise Netflix üyelik olayı. Şu an Azerbaycan'da olduğum için başka bir bölge algılıyor. Tabii fiyatlarda da uçurum kadar fark var. (Türkiye bölgesi için 42 lira. Bu bölgede ise 11 euro.) Türkiye'den birinden her seferinde istemeye utaniyorum çünkü bazi kartlari Netflix bir bahaneyle hiçbir sorun olmamasina rağmen kabul etmiyor. Yani hız fark etmez...1 Mbit bile olsa Netflix'den üyelik almam için Türkiye VPN'si gerekiyor... Şimdiden teşekkurler.

Son düzenleyen: Moderatör:
En son kullandığımda gecikme değerleri Türkiye için düşüktü tavsiye ederim. Aşağıdakini kullanmadım fakat iyi olduğu söyleniyor.

Merhabalar. Konuyu nereye açacağimi bilemedim. Kisaca telefonda beni Türkiye'de gösterecek VPN gerekiyor. Sebep ise Netflix üyelik olayı. Şu an Azerbaycan'da olduğum için başka bir bölge algılıyor. Tabii fiyatlarda da uçurum kadar fark var.(Türkiye bölgesi için 42 lira. Bu bölgede ise 11 Euro.) Türkiye'den birinden her seferinde istemeye utaniyorum çünkü bazi kartlari Netflix bir bahaneyle hiçbir sorun olmamasina rağmen kabul etmiyor. Yani hız fark etmez...1 Mbit bile olsa Netflix'den üyelik almam için Türkiye VPN'si gerekiyor...Şimdiden teşekkurler.

Bildiğim kadarıyla hiçbir VPN kendi ülken de bağlantı vermez, çünkü sen Türkiye alt yapısını kullanıp yine Türkiye DNS'ine bağlanıcaksın değişen bir şey olmayacak yani :D.

Bildiğim kadarıyla hiçbir VPN kendi ülken de bağlantı vermez, çünkü sen Türkiye alt yapısını kullanıp yine Türkiye DNS'ine bağlanıcaksın değişen bir şey olmayacak yani :D.
Verir. Çoğunlukla İstanbul veya Bursa üzerinde sunucuları oluyor.

Soruya gelince: Hotspot Shield, UrbanVPN, UfoVPN, ZPN, Psiphon.

Kardeş sen soruyu ya doğru anlamadın. Yada ben seni anlayamadım. Diyorum ki Azerbaycan'da olan birisiyim ve Netflix atiyorum burayi eu goruyor. Ve dil para seçeneğini de ona göre sunuyor. Bana Netflix TR lazim. E onun içinde Türkiye desteği olan ücretsiz VPN(1 Mbit kisitlamali olsa bile yeter)
Verir. Çoğunlukla İstanbul veya bursa üzerinde sunucuları oluyor.

Soruya gelince: Hotspot Shield, urbanvpn, ufovpn, zpn, psiphon.

Merhaba. Yakın zaman icerisinde burada savaş olduğu ve internetde mutlak kısıtlanma olduğu için, bu VPN'lerin çoğunu denedim. Hatirladiğim kadariyla Türkiye plugini bir tek ufo da gozukuyor. Allah var ufo calistirabilirsen en muthiş VPN aracılarından birisi. Ama Türkiye seçeneğini coğunda olduğu gibi "server is busy" hatasıyla geçiştiriyor ve bunu 1 ay kullanan birisi olarak o hatayi aldiğimda o pluginden bir halt olmayacağini anladim. Hotspot urban vesaire burada sirf Türkiye'yi göremedim. Kesin var diyorsaniz mutlaka deneyeceğim.
Verir. Çoğunlukla İstanbul veya bursa üzerinde sunucuları oluyor.

Soruya gelince: Hotspot Shield, urbanvpn, ufovpn, zpn, psiphon.

Merhaba. Yakın zaman icerisinde burada savaş olduğu ve internetde mutlak kısıtlanma olduğu için, bu VPN'lerin çoğunu denedim. Hatirladiğim kadariyla Türkiye plugini bir tek ufo da gozukuyor. Allah var ufo calistirabilirsen en muthiş VPN aracılarından birisi. Ama Türkiye seçeneğini coğunda olduğu gibi "server is busy" hatasıyla geçiştiriyor ve bunu 1 ay kullanan birisi olarak o hatayi aldiğimda o pluginden bir halt olmayacağini anladim. Hotspot urban vesaire burada sirf Türkiye'yi göremedim. Kesin var diyorsaniz mutlaka deneyeceğim.

En son kullandığımda gecikme değerleri Türkiye için düşüktü tavsiye ederim. Aşağıdakini kullanmadım fakat iyi olduğu söyleniyor.

Hayır ben Türkiye'de kullanilacak uygun VPN sormadim beyefendi. Beni türkiyedeymiş gibi gösterecek VPN gerekiyor.(Ancak böyle ozetleyebildim).Ama yardimci olmaya caliştiğiniz için teşekkur ederim yine de.

Son düzenleme:
Kardeş sen soruyu ya doğru anlamadın. Yada ben seni anlayamadım. Diyorum ki Azerbaycan'da olan birisiyim ve Netflix atiyorum burayi eu goruyor. Ve dil para seçeneğini de ona göre sunuyor. Bana Netflix TR lazim. E onun içinde Türkiye desteği olan ücretsiz VPN(1 Mbit kisitlamali olsa bile yeter)

Hayır ben Türkiye'de kullanilacak uygun VPN sormadim beyefendi. Beni türkiyedeymiş gibi gösterecek VPN gerekiyor.(Ancak böyle ozetleyebildim).Ama yardimci olmaya caliştiğiniz için teşekkur ederim yine de.
Hotspotta kesin var. Premium sürümünde var. Forumda yasaklı olmasa nasıl premium yapacağını da söylerdim :) Araştırırsan bulursun.

Hotspotta kesin var. Premium sürümünde var. Forumda yasaklı olmasa nasıl Premium yapacağını da söylerdim :) araştırırsan bulursun.

Orası bende sıkıntı yok ;) onun zahmeti için diyordum zaten olay kesinmi diye. Teşekkur ederim kardeşim.
VPN'i korsanla Premium yapmak mı? Şaka olmalı. Konu sahibi kesinlikle bulaşmasın. Güvenli değil.

Güvenli olmadiğini biliyorum. Ama savaş daha da bir güvenli değil ve o siralarda kullandım mecburen...Netflix sorun yaratiyor. Yoksa Türkiye'den arkadaşlarima hesap actiririm. Kart soyluyorum bir sorun oluştu diyor. Ariyorum bin bahaneyle konuyu saptiriyorlar. Bankayi ariyorum sorun yok universal bir kart kullaniyorsunuz diyor. Ayrica Netflix bu konuda cok hatali. Yahu ben Azerbaycan'da yaşayan (ya da eu icerisinde bir yer) Türk vatandaşi olamaz miyim arkadaşim? İzleyeceğim tek anladiğim dil Türkçe olamaz mi? Ne demek bu seçimi kendin yapmak...
Proton VPN tavsiye ederim ama aynı ıp üzerinden pek çok trafik aldıgından dolayı güvenlik önlemi olarak telefon dogrulaması isteyecektir Netflix muhtemelen.

Zaten evet hep unuttuğum bir olayi hatirlattiniz. VPN olayi hallolsa bile Türk numarası gerektiğini unutmuşum...Of offf kafayı yiyeceğim sonunda.

Geri
Yukarı