Türkiye maarif vakfına 3 milyar 499 milyon 874 bin TL'ye kadar aktarım yapılabilecek

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Cumhurbaşkanı kararı ile, "Türkiye maarif vakfına" milli eğitim bütçesinden 2023 yılı için 3 milyar 499 milyon 874 bin TL'ye kadar kaynak aktarılabilecek. Kaynak

Fs6oHlfWAAIBTME.jpeg

Türkiye maarif vakfı'nın ABD'de ‘maarif foundation USA' adıyla kurduğu vakfa milyonlar aktardığı ortaya çıkmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cumhurbaşkanı kararı ile, "Türkiye maarif vakfına" milli eğitim bütçesinden 2023 yılı için 3 milyar 499 milyon 874 bin TL'ye kadar kaynak aktarılabilecek. Kaynak

Eki Görüntüle 1727831

Türkiye maarif vakfı'nın ABD'de ‘maarif foundation USA' adıyla kurduğu vakfa milyonlar aktardığı ortaya çıkmıştı.
Bu millet celladına, deccaline sırılsıklam aşıkken aktarılan paraların anlamı yok. Eski Türkiye darbelerinin neden olduğu anlaşılıyor. Ülkeyi önceden Atatürk'ün izinden götürmeye çalışan bir TSK vardı şimdi o da yok.

Dosya Ekleri

• 1680688197686.png
    1680688197686.png
    201,3 KB · Görüntüleme: 25
Bu millet celladına, deccaline sırılsıklam aşıkken aktarılan paraların anlamı yok. Eski Türkiye darbelerinin neden olduğu anlaşılıyor. Ülkeyi önceden Atatürk'ün izinden götürmeye çalışan bir tsk vardı şimdi o da yok.

Bir fotoğraf bazen çok şey anlatır görmek / duymak isteyene.
images.jpeg

Maarif vakfı , Tıpkı hizmet hareketi denilen Nurcu / Fetullahçı grubun yurt dışı okullardan ekseriyetle gene aynı mantalite de yurtdışında ideolojik propaganda eğitim faaliyeti yürütme misyonu edinmiş bir vakıftır .
TRT GZ'den tutunda sayısız bir çok figürde bunu bu militanlığı da görebilirsiniz , Ortada Neo Osmanlıcılık Türk / İslam ... Bunu Kral Faysal'ın PETRO DOLAR ile beslediği sayısız yurt dışı eğitim kurum vakıftan özetleyebilirsiniz . Ukrayna'da bile bu ekolden bir AJAN bozuntusu 7 / 24 CIA destekli faaliyetler yürütmektedir , Millette ona bakıp hüngür hüngür ağlamaktadır .

Örneğin : İşbu örgün kurumlardan kaynak para bilumum pekiştireç akıtınca nasıl bir sonuç alabilirsiniz ? ABİ BİZE para ver diyen zaten muhatap alınmaz KIRGIZ yozundan işbu örgün muhabbetten akan sonuç :

" METEHAN , OĞUZHAN , ERTUĞRUL , OSMAN , SÜLEYMAN , FATİH , ABDÜLHAMİT , ERBAKAN , ULU GÖÇÜ ULAYAN ERDOĞAN "

Hadi Mete Oğuz zıpla sen Ertuğrul'a Osman'a Süleyman'a Fatih'e ideolojik hamaset akıl zayıflığı tamam : Sonra Abdülhamit Erbakan :

Abdülhamit / Erbakan kimsede demez ki : Neyin nesi bu :

Sonra da Göçleyen Erdoğan mış ?

@goldmanck

İŞTE çocuklarınız için terinizden acınızdan tırnağızdan kazıyarak kazandığınız parayı bunlar böyle şebeklikler yapsın diye veriyorsunuz .

Teşekkürler .

Not : Kırgızistan sosyokültürel folklorik tam bir yoz rezil rüsva bir ülkedir , bilenler bilir zaten .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eki Görüntüle 1727831

Son düzenleme:

Geri
Yukarı