Türkiye maarif vakfına 3 milyar 499 milyon 874 bin TL'ye kadar aktarım yapılabilecek

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Cumhurbaşkanı kararı ile, "Türkiye maarif vakfına" milli eğitim bütçesinden 2023 yılı için 3 milyar 499 milyon 874 bin TL'ye kadar kaynak aktarılabilecek. Kaynak

Türkiye maarif vakfı'nın ABD'de ‘maarif foundation USA' adıyla kurduğu vakfa milyonlar aktardığı ortaya çıkmıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu millet celladına, deccaline sırılsıklam aşıkken aktarılan paraların anlamı yok. Eski Türkiye darbelerinin neden olduğu anlaşılıyor. Ülkeyi önceden Atatürk'ün izinden götürmeye çalışan bir TSK vardı şimdi o da yok.

Dosya Ekleri

• 1680688197686.png
    201,3 KB · Görüntüleme: 25

Bir fotoğraf bazen çok şey anlatır görmek / duymak isteyene.

Maarif vakfı , Tıpkı hizmet hareketi denilen Nurcu / Fetullahçı grubun yurt dışı okullardan ekseriyetle gene aynı mantalite de yurtdışında ideolojik propaganda eğitim faaliyeti yürütme misyonu edinmiş bir vakıftır .
TRT GZ'den tutunda sayısız bir çok figürde bunu bu militanlığı da görebilirsiniz , Ortada Neo Osmanlıcılık Türk / İslam ... Bunu Kral Faysal'ın PETRO DOLAR ile beslediği sayısız yurt dışı eğitim kurum vakıftan özetleyebilirsiniz . Ukrayna'da bile bu ekolden bir AJAN bozuntusu 7 / 24 CIA destekli faaliyetler yürütmektedir , Millette ona bakıp hüngür hüngür ağlamaktadır .

Örneğin : İşbu örgün kurumlardan kaynak para bilumum pekiştireç akıtınca nasıl bir sonuç alabilirsiniz ? ABİ BİZE para ver diyen zaten muhatap alınmaz KIRGIZ yozundan işbu örgün muhabbetten akan sonuç :

" METEHAN , OĞUZHAN , ERTUĞRUL , OSMAN , SÜLEYMAN , FATİH , ABDÜLHAMİT , ERBAKAN , ULU GÖÇÜ ULAYAN ERDOĞAN "

Hadi Mete Oğuz zıpla sen Ertuğrul'a Osman'a Süleyman'a Fatih'e ideolojik hamaset akıl zayıflığı tamam : Sonra Abdülhamit Erbakan :

Abdülhamit / Erbakan kimsede demez ki : Neyin nesi bu :

Sonra da Göçleyen Erdoğan mış ?

@goldmanck

İŞTE çocuklarınız için terinizden acınızdan tırnağızdan kazıyarak kazandığınız parayı bunlar böyle şebeklikler yapsın diye veriyorsunuz .

Teşekkürler .

Not : Kırgızistan sosyokültürel folklorik tam bir yoz rezil rüsva bir ülkedir , bilenler bilir zaten .

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…