Türkiye, Rusya'ya olan doğal gaz borcunu 2024'e kadar ertelemesini talep etti

Nedir CHP'nin bu osmanlı torunlarından çektiği be kardeşim cumhuriyet kurulduğunda da ödemiştik aradan 100 yıl geçti yine ödeyeceğiz gibi.

Avrupa'da ellerini açmış biz gelelim diye bekliyor zaten. :D Türk vatansız değil iltica etmez o kadar değil ama kaçak olarak girip vatandaşlık alabilecek babayiğit varsa hiç beklemesin kaçsın oradan yollayacağı dövizle ailesi de zengin olur burada arsa zengini olur.
Avrupa gayet kendini geliştirmiş kişileri almak için bekliyor kardeşim. Almanya sürekli el işi ve bazı hizmet sektörlerinde olan kişileri alıyor.

Avrupa gayet kendini geliştirmiş kişileri almak için bekliyor kardeşim. Almanya sürekli el işi ve bazı hizmet sektörlerinde olan kişileri alıyor.
Dil yok dostum olsa bir şeyler kovalardım 3-5 sene çalışsak bizi kurtarırdı. Bu saatten sonra ders çalışmak (yabancı dil için dersten öte fazla bütçede lazım) zor benim için.

Doğal gaz için belirli bir miktarını biz ödüyoruz diyorlar da ona rağmen fiyatlar yüksek. Halk da bu kadar para nereye gidiyor diye de sormuyor. Üstüne üstün bir de doğal gaz ödemelerinin 2024'e ertelenmesi talep edilmiş. İnsan sorar, ben doğalgaza o kadar para ödüyorum. Bunun ödemesi niye erteleniyor gibisinden sorar da soran çıkacağını sanmıyorum.

Sorsalardı zaten bunlar olmazdı.

Geri
Yukarı