Steam "Türkiye üzerindeki satın alımlar yalnızca Türkiye kütüphanesinde eklenebilir" hatası

Tugr2064

Decipat
Daha fazla  
@burakalaturka arkadaşımla alışveriş gerçekleştirecektik fakat kendisi bana hediyeyi gönderemiyor Steam'e talep atmış fakat geri dönüş olmadan talebi kapatmışlar bu sorunu nasıl çözebiliriz ya da Steam'e ulaşmak için başka bir yol var mı? Fotoğraf ektedir.

Dosya Ekleri

• BCC1083B-3378-4501-86CF-485C340B9FC7.png
    BCC1083B-3378-4501-86CF-485C340B9FC7.png
    800 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam en son Steam destek ile görüştüğümde yakın zamanda alışveriş yapmadığınızda ve arkadaşı yeni eklendiğinizde 3 gün arkadaş kalınması gerektiğini söyledi.

Cüzdan bakiyesi yollarken o şart var. Oyunu istediğiniz vakit yollarsınız.
Normal satın alımlarda da aynı kuralın geçerli olduğunu ilettiler.

Hocam bende 1 dakika arkadaş olduğum birinden oyun almıştım acaba bunun bir para limiti var mı?
Hocam bir bilgim yok. Hem kredi kartı üzerinden hem de bakiye üzerinden almak istediğimde bu sorunla karşılaştım, destek ile görüştüm, 3 gün beklememi iletti, sorunsuz bir şekilde gönderdim.

Normal satın alımlarda da aynı kuralın geçerli olduğunu ilettiler.

Hocam bir bilgim yok. Hem kredi kartı üzerinden hem de bakiye üzerinden almak istediğimde bu sorunla karşılaştım, destek ile görüştüm, 3 gün beklememi iletti, sorunsuz bir şekilde gönderdim.
Ne zaman görüştün destek ile. Ben bir çok kişiye oyun yolladım bu ay hiç bir sıkıntı olmadı.

Hata kırmızı yazan Türkiye hatası ile alakalı değil. Ayrıca 3 gün arkadaş olma kuralıda oyun hediyelerinde geçerli değil.
Kartında para var mı? Bankan Steami engellemiş olabilir kontrol etmelisin.

@LlGHTOFGOD daha bu gün hediye kısmına girdim ekli değildi, arkadaş ekledim sayfaya F5 attım ve hediye yolladım. 3 gün kuralı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı