Türkiye'de 3 günlük yas ilan edildi

İkisi de suçlu demenize rağmen ham*s'ı sansürleyip İsrail'i normal yazmanızdan belli adaletsizliğiniz. Bir taraf 100 tane sivil katlettiyse diğer taraf tarih boyunca on binlerce sivil katletti, çocukları öldürdü.

Terörist isimlerini sansürlüyorum, İsrail bir devlet, Ham*s terör örgütü, arada anlayabileceğin kadar fark var, işine gelirse.

Bir taraf yanlış yaptı diye diğeride mi yapacak? Sende burada yanlışın üstünü yanlışla örtmeye çalışıyorsun.
Benim söylediğim şu "ikisi de sütten çıkma ak kaşık değil."
Ne gidip İsrail'in politikalarını savunurum ne de Filistin'in, ne de ham*s örgütüne hak veririm, yanlış yaptılar, yanlışlarının bedellerini her iki tarafta ödedi, ödemeye de devam edecek.
Benim canımı sıkan tek şey çocukların çektiği, çekeceği eziyetler, sivil insanlar.
İki tarafın da sivil insanları bu eziyetleri çekmeyi haketmiyor, sen önce bunu idrak et, popüler kültürü, sürü aklını bırak, sonra gel benimle burada tartış, boş beleş laflarla kendini tatmin etmek için yazı yazma buraya.

Ben sana savaşı Filistin'in sivil katlederek başlattığını söylüyorum.

Mevzu bu işte, paramotorla festival alanına inip sivil katlet, tuvalete saklanmışlardır diye tuvaletleri tara, sonra Allah için cihad ediyoruz diye burada gelsin arap sevicileri maval okusun, akılları var fikirleri yok, yazık.

Sadece İsrail'in sivil öldürdüğünü sanıyorsun sen galiba? Ben sana savaşı Filistin'in sivil katlederek başlattığını söylüyorum, sen bana neden sivil öldürüyor diyorsun İsrail. Filistin inan zerre umurumda değil, İsrail ile de ilgilenmiyorum. Benim şahsi dertlerim ve sorunlarım var. Kimsenin derdiyle dertlenecek durumda da değilim.
Bir tek senin mi dertlerin var sanıyorsun sen? Filistin sivil katlederek mi başladı, kendi ülkesine işgalci olarak giren İ*rail askerlerini vurdu, kendi ülkesi içindekilere saldırdı. Ayrıca bir çok Hamas askerinin de siviller hakkında videoları var. Geçenlerde bir Yahudi anlattı. Diyordu ki evime girdikten sonra muz yemek için bile izin istediler, yağma yapmadan biraz oturup gittiler dedi. Hangi İ*rail askeri yaptı bunu? Daha bugün Habertürk habercimize jopla vurdular, Fulya adlı gazetecimizi tehdit ettiler.

Bir tek senin mi dertlerin var sanıyorsun sen? Filistin sivil katlederek mi başladı, kendi ülkesine işgalci olarak giren İ*rail askerlerini vurdu, kendi ülkesi içindekilere saldırdı. Ayrıca bir çok Hamas askerinin de siviller hakkında videoları var. Geçenlerde bir Yahudi anlattı. Diyordu ki evime girdikten sonra muz yemek için bile izin istediler, yağma yapmadan biraz oturup gittiler dedi. Hangi İ*rail askeri yaptı bunu? Daha bugün Habertürk habercimize jopla vurdular, Fulya adlı gazetecimizi tehdit ettiler.

Hocam siz farklı bir savaşı mı takip ediyorsunuz ben anlamıyorum. Paraşütlerle festival alanına inilmedi mi, festivaldeki tuvaletlerde saklanan biri var mı diye kapılara tek tek ateş edilmedi mi? Ben mi farklı dünyadayım siz mi. Ayrıca o muz yerken bile izin isteyen h*mas askerleri neden insanların kolunu bacağını kırıp sokaklarda gezdiriyor? Muz yemesine izin vermedikleri için mi?

Geri
Yukarı