Steam Türkiye'de açılan bir hesap yabancı ülkelerde kullanılabilir mi?

LifeOraa

Centipat
Gecenin birinde tuvalette helamı yaparken aklıma yine bir şeyler geldi. Hocam örnek veriyorum bir Steam hesabı açtım ve Türk lirası üzerinden oyunlar aldım ama sonra bunu yabancı ülkede yaşayan bir arkadaşa sattım ben bu hesaba Türk lirası üzerinden hediye gönderebilir miyim ve hesabı alan arkadaş bir sorunla karşılaşabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz bir daha helada bir şey düşünmeyin(!) şaka bir yana konum değiştirmediği sürece gönderilir.

Gecenin birinde tuvalette helamı yaparken aklıma yine bir şeyler geldi. Hocam örnek veriyorum bir Steam hesabı açtım ve Türk lirası üzerinden oyunlar aldım ama sonra bunu yabancı ülkede yaşayan bir arkadaşa sattım ben bu hesaba Türk lirası üzerinden hediye gönderebilir miyim ve hesabı alan arkadaş bir sorunla karşılaşabilir mi?

Evet şahsen ben yurt dışında yaşıyorum, hesabımı Türkiye'de açtım.

Konumumu değiştirmek için bulunduğunuz ülkenin para birimi ile ödeme yapmanız gerekiyor, sonrasında sorunsuz kullanabiliyorsunuz / ödeme yapabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra oyun oynamak için konum değiştirmeye gerek yok. Konum değiştirmedende sorunsuz oyunları oynayabiliyorsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı