Türkiye'de artık teknolojik ürün de kiralanıyor!

IBarış

Megapat
Makaleler
17
Yer
İzmir, Türkiye
Daha fazla  
Konu reklam değildir, sadece insanların görüşlerini merak ediyorum.
Bugün Instagram'da dolaşırken böyle bir reklama denk geldim. "kiralabunu.com" diye bir site açmışlar sitede olan istediğiniz bir ürünü seçiyorsunuz kiralamak istediğiniz süreyi seçiyorsunuz ve ürünü o süre boyunca kullanıyorsunuz yani ülke artık bu duruma kadar düştü diyebiliriz. Ürünü size kiralayan kişi sanıyorum ki firmanın kendisi, ancak bilemiyorum Türkiye gibi bir ülkede o kiralanan ürünün çakmasını geri yollar bizim insanlarımız. Sizin düşünceniz nedir?

5ff47b8926e61b1d8aae4a77cf60514d0cfdb10f2a3d74ec938b811f169499f0.jpg

Garip ama bu Türkiye ekonomisini düşününce mantıklı.
Düşünsenize, 1-2 yıllığına 10.000 TL'ye PS5 kiralıyormuşsunuz.
5-6 daha koyup ikinci el bir ürünü satın alıp 2 sene sonra iki katı fiyatına satmak daha mantıklı olur, kar etmezsin ama para değer kaybetmemiş olursun en azından.
Fiyatları sıfıra veya ikinci el fiyatına yakın koyarlarsa tutmaz, cüzi rakamlar belirlemeleri gerekiyor.

Ben de Ankara içi Logitech G29 kiralamak için site araştırıyordum. Kiralabunu ve Varsapp'ı görmüştüm fakat güvenip sipariş edemedim. Farklı şehirlere kargo ile gönderiyorlarmış, süreniz dolunca ücretsiz iade kodu ile aynı kargoyla geri gönderiyormuşuz. Varsapp ile Instagram konuşmamdan bu bilgiyi aldım. Var mı daha önce denemiş, tecrübesi olan arkadaşlar?

Ben de Ankara içi Logitech G29 kiralamak için site araştırıyordum. Kiralabunu ve Varsapp'ı görmüştüm fakat güvenip sipariş edemedim. Farklı şehirlere kargo ile gönderiyorlarmış, süreniz dolunca ücretsiz iade kodu ile aynı kargoyla geri gönderiyormuşuz. Varsapp ile Instagram konuşmamdan bu bilgiyi aldım. Var mı daha önce denemiş, tecrübesi olan arkadaşlar?
Kiralabunu Teknosa ile iş ortağı olduğu için güvenilir gibi duruyor, isterseniz deneyin.

Kiralabunu Teknosa ile iş ortağı olduğu için güvenilir gibi duruyor, isterseniz deneyin.

Minimum 1 ay kiralanıyor buradan sanırım. Keşke haftalık seçeneği de ekleselermiş. Olmadı bir ara alıp deneyeceğim, hep içimde kaldı şu direksiyon setleri ile ets 2, forza gibi oyunları oynamak. Teşekkürler hocam.

Geri
Yukarı