Türkiye'de Desti İzdivaç, Avrupa'da Discovery Channel

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Bilindiği üzere teknoloji devrindeyiz ve insanlar yaşadıkları, gördükleri, teknolojiyi ne amaçla kullandıklarına göre kişisellik kazanıyor ve gelişiyorlar.

Peki bizim ülkemizde evlilik programları, saçma sapan diziler, magazinler, spor kavgaları vs. hat safhadayken ne bekliyorlar bu ülkeden?
İnsanları etkileyecek TV'ler, bilgisayarlar var artık, gidip de mitinglere milyarlarca lira harcamaya ne gerek var?

Öncelikle teknolojiyi ne amaçla kullanacaklarını öğretin insanlara, ne işe yaradığını öğretin.

Çocukluğumdan beri Discovery Channel'a bakarım. Her hafta ilginç deneyler, bilgiler var. İsmini bilmediğim programlar...

Bu video üçbin defa izlenmiş...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu video ise...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

- - - Güncellendi - - -

Peki Bu? 32bin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kimseyi izlediği şeylerden yargılayamyız Kimse teknolojiyi takip etmek zorunda değil. Çok nadiren TV'ye bakarım ne var neyok bilmiyorum ama insanlar boş olunca izliyor işte, genelde ev hanımları...

Ayrıca Discovery Channel herkezde yok. Paralı kanalları herkes alamıyor, çoğunun en lüks eğlencesi beleş yayınlı TV...

Sokaklarda kaykay sürerek büyümediğime yanıyorum ben. Neyse o konulara girmeyelim. :D Kana kırmızı rengi veren fişnedir. Bunla aynı nefesi alıyoruz.( fişneye ceza vermeyin )

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı