Türkiye'de engellenen siteleri açtırma

taktaktak

Hectopat
Merhaba. Bir site var, önceden hacklenip cinsel içerikli videolar paylaşılmış. Şu an satın alınmış bir domain ve cinsel içerikle şeyler yok ama site hala Türkiye'de erişim engeli var. Bunu nasıl kaldırabiliriz ve ne kadar zaman sürer?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bir site var, önceden hacklenip cinsel içerikli videolar paylaşılmış. Şu an satın alınmış bir domain ve cinsel içerikle şeyler yok ama site hala Türkiye'de erişim engeli var. Bunu nasıl kaldırabiliriz ve ne kadar zaman sürer?
Kaldırılacağını sanmıyorum, önceden erişim engeli yapılan siteler yeniden açılmıyor diye biliyorum.

BTK kendisi engellediyse sorgulama ekranında itiraz etme bölümü var. Oradan şansını deneyebilirsin ama cevap bile vermeyebilirler. Mahkeme kararıyla engellendiyse BTK, bu tarz engelleri tekrar mahkemeye başvurup kaldırtmadan açmıyor diye biliyorum.

İçeriğinize uygun bir domain alıp eski domain adresini birebir yenisine yönlendirin bence.
Yasaklı, hele cinsel içerikli sitenin adresini aldığınız için göreceğiniz muamele de hoş olmayabilir.
Reklam platformlarında bile engellidir o site.

Geri
Yukarı