Ücretsiz Minecraft sunucu barındrıma siteleri

YTBmehmet21176

Femtopat
Daha fazla  
Minecraft için sunucu barındırma sitesi arıyorum, bir zamanlar PloudOS vardı rahat bir şekilde mod yükleyebiliyorduk benzer siteler bilen varsa yazabilir mi? Çok araştırdım ama bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aternos kullanıyorum ama Survival için mesele mod yükleme kısmında tek tek seçmek gerek orespawn modu bulunmuyor eklenti ekleme eskiden vardı ama artık oda yok ve bir de çoğunlukla oynanmayacak kadar lag oluyor.
Hamatchi kullanabilirsiniz. (İyi bir sistem varsa) Ya da Aternosun ücretleri sunucuları var, istediğiniz bellekte ve sürede açabiliyorsunuz. Bakmanızı tavsiye ederim. Aklıma başka ücretsiz sunucu sağlayıcısı gelmiyor.

Hamatchi kullanabilirsiniz. (iyi bir sistem varsa) ya da Aternos'un ücretleri sunucuları var, istediğiniz bellekte ve sürede açabiliyorsunuz. Bakmanızı tavsiye ederim. Aklıma başka ücretsiz sunucu sağlayıcısı gelmiyor.

Sistemim iyi değil hamacchi denedim ve uğraşmak gerekiyor şu an sunucu için ayıracak param yok PloudOS'a benzer bir site arıyorum pek bilinmedik olan belki yeni açılmış birisinin karşısına çıkmıştır diye açtım konuyu.

Yeni konular

Geri
Yukarı