Türkiye'de hosting sektörü nasıl gelişecek?

MehmetCengiz

Yoctopat
Daha fazla  
Farklı forumlarda hosting kullanıcılarına Türkiye firmalarının yeterli seviyede hizmet veremediğini gördüm bu sektörün bir eksiği mi?
Bunun üzerinde biraz kafa patlattım fark ettimki DeFacto'dan aldığım bir kıyafeti A101'den aldığım bir meyveyi seçerken her tarafını kontrol ediyorum bir kusur var mı,
Ancak aynı özveriyi sorgulamayı hosting alırken yapmadığımı anladım.

Sizin bu konudaki yorumlarınız neler, kaliteli firmalar var kalitesiz firmalar var peki ya biz yeterince kaliteli müşteri adayı mıyız?

Instagram'da oğuz alper öktemi(martı'nın sahibi) takip ediyorum, bu adam iyi bir girişimci ve yaptığı işin arkasında bir soruna çözüm üretti aynı sorunun altarnetifleri daha önce de denendi ama bu arkadaş inatçıydı. Fakat bu adamın arkasında kamoyu var büyük bir kitlesi hatalarını yüzene vuran birileri var aynı gözle bu sektörü ele alamaz mıyız, ben bu hosting firmalarının kullanıcılardan çok fazla geri dönüş aldığına şahit olmadım.

Sizler bir hosting kullanıcısı, sunucu kullanıcısı olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz ancak ülkemizde yerli ve milli bir sektörü ilerletmek için bu sektörün girişimcilerine de destek olmalı değil miyiz?

Siz neler düşünüyorsunuz bu konu hakkında ve bu firmalara nasıl bir yol gösterebiliriz.

Gözü doymuş firmaları dahada doyurmaya devam edilmez ise, kendileride yaptıkları hatanın ve berbat hizmetin farkına varıcaklardır emin ol.

Yeni konular

Geri
Yukarı