Türkiye'de ilk Papara Metal kart kutu açılımı

Video da öyle gözüküyor. Bende kutusunu iyi beklerdim ama kartı çok beğendim. Lazer kesimi çok iyi yapılmış. Video da kötü gözüküyor biraz elinizde olsa anlardınız.

Hayır.

Bu yıl sonuna kadar tüm avantajlar gelir diye düşünüyorum. Premium cashback, her harcamada cashback, kurye ile para çekme vs.

Hocam neden özellikleri taksit taksit geliyor.

Gelecek onu agt vermişler. Bunu Yurtiçi Kargo'ya. Şu anlık bir şey değişmedi kart daha yeni çıktı. Şu an Premium avantajlar için müşteri hizmetleri ile görüştüm. Gerekli aksiyonları almışlar ve görüşmeler yapıyorlar özellik ve Premium ekleme için.

5 yıl sonra tekrar ödeme yapacaksınız zam gelmezse. Şu an metal kartlar yıllık aidat ile alınıyor bu ise tek seferlik.

Plastik karttan kasıtınızı anlayamadım biraz bahsedebilir misiniz?

5 yılda bir 1000₺ verilecekse tam olarak sizdeki bu kartın avantajı nedir?
Premium cashback, her harcama da cashback, kurye ile para çekme bunlar sadece papara CEO’sunun söylediği şeyler. Daha gelecektir
Plastik karttan kasıtınızı anlayamadım biraz bahsedebilir misiniz?
Plastik kart, agt diye tabir edilen ayni gün teslim diye kargo firmasına verildi. Bu firma lanet bir şey . 1 ayda inş gelir kart. Metal kartı yurt içi kargoya verdiler

Premium cashback, her harcama da cashback, kurye ile para çekme bunlar sadece Papara CEO'sunun söylediği şeyler. Daha gelecektir.

Plastik kart, agt diye tabir edilen ayni gün teslim diye kargo firmasına verildi. Bu firma lanet bir şey. 1 ayda inşallah gelir kart. Metal kartı Yurtiçi Kargo'ya verdiler.

Metal alınca yanında plastikde mi geliyor.

Metal alınca yanında plastikde mi geliyor.

Evet fakat plastik kart agt firmasına verildiği için geç geliyor
Ö
Çığır açan bir kart değil. Tamamen özel lükse giriyor.
Az önce müşteri hizmetlerine bağlanmam 5 saniye sürdü. Premium avantajlar geldiğinde kart parası rahatlıkla çıkar
Evet çizilmesi diye ATM'de.
Doğrudur ATM plastik kartı bile çiziyor. Müşteri hizmetleri ATM de plastik kart kullanın dedi

Daha şık olmasını beklerdim şahsen. Daha önce fotoğraflarda sadece önü gözüküyordu diye hatırlıyorum önden bakınca güzeldi ama arkayı çevirince hoşuma gitmedi. Bu kadar pahalı bir karta Apple Card gibi daha şık bir şeyler yapılabilirmiş bence.

Papara'nın neden her şeye ücret getirdiği belli oldu. Para çekme, komisyon vb. Normal kullanıcılardan gelen komisyonlarla Metal card üyelerinin Cashback programını tamamlayacaklar. Şahsi görüşüm.

Geri
Yukarı