Türkiye'de internet ne zaman düzelecek?

Cümlenin başına sonuna Allah'ı ekleyince fix %30 oy alıyorlar zaten :D

Bizim halkımız neden bu kadar manipüle edilmeye açık anlamıyorum.

Dünya 5G'ye geçiyor ülkemizde 3G'nin çekmediği yerler var halen.

Yani gidip köyde yaşamazsan cekmez tabii cekipte güzel olmayan internet anlamında dediysen doğru internet işi düzelmesi icin disiplinli de olmak gerek.

Yeni nesiller de açıklar. Onlar da internette gördüğü çoğu şeye balıklama atlıyor, Kadir Şeker gibi olaylar bunun örneği.
Doğru söylüyorsunuz. Sosyal medya ve bazı haber sitelerinde gereksiz bilgi kirliliği var.
Yani gidip köyde yaşamazsan cekmez tabii cekipte güzel olmayan internet anlamında dediysen doğru internet işi düzelmesi icin disiplinli de olmak gerek.
Ben İzmir'de oturuyorum. Yaşadığım yerde mobil veride 10 Mbps üzerini görmedim hiç.

Ayrıca çoğu mahalle aralarında 3G bile zor çekiyor.

ISS'ler arasında gerçek anlamda rekabet başladığında.
Doğru söylüyorsunuz. Sosyal medya ve bazı haber sitelerinde gereksiz bilgi kirliliği var.

Ben İzmir'de oturuyorum. Yaşadığım yerde mobil veride 10 Mbps üzerini görmedim hiç.

Ayrıca çoğu mahalle aralarında 3G bile zor çekiyor.
Bence Türkiye'de Mobil İnternet hızları ve altyapı gayet iyi. Özellikle Turkcell 4.5G'de çok yüksek hızlar verebiliyor. Ancak sabit altyapı için aynı şeyi söylemek kesinlikle mümkün değil.

Mobil veri birçok faktörden etkilenebilir. Kullanılan GSM operatörü, kullanılan cihaz, baz istasyonu yoğunluğu vs. Vodafone 4.5G'de en düşük hızları sunan operatör mesela. Bulunduğum bölgede Vodafone 1-2 Mbps'i geçmezken Turkcell 100Mbps civarı hız veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı