Türkiye'de internet ne zaman düzelecek?

Bak iktidar iyi değil ama bununla gerçekten alakası yok. TR de olan fırsatçılık bittiği zaman düzelir.
Fırsatçılık da ülkenin en büyük sorunlarından biri.

Virüs çıktı diye maske ve kolonya fiyatları yüzde iki yüz artmıştı pandeminin başında. Online eğitim zamanında neredeyse bütün firmalar internet fiyatlarını arttırdı.

Sorun da bu zaten. Halkın malum kesiminin sorgulamaya ne zaman başlayacağını düşünmüyorum.
Hiçbir zaman. Toplumlar her zaman güçlüler tarafından manipüle edilmiştir ve edilecek. Gelişmiş ülkesinden tut gelişmemişine hepsi aynı. Orada da SJW'ler, beden olumlamalar, LGBT propagandaları vs. yine aynı şekilde "biz n'apıyoz yav?" diye sormadan çığlık çığlığa koşturuyorlar.

Fırsatçılık da ülkenin en büyük sorunlarından biri.

Virüs çıktı diye maske ve kolonya fiyatları yüzde iki yüz artmıştı pandeminin başında. Online eğitim zamanında neredeyse bütün firmalar internet fiyatlarını arttırdı.

Hepsini geçtim ülke cayır cayır yandı yangın tüplerini 10 katı fiyattan satmaya çalıştırlar hocam. O yüzden bu ülkenin insanından beklentinizi kesin.

Hiçbir zaman. Toplumlar her zaman güçlüler tarafından manipüle edilmiştir ve edilecek. Gelişmiş ülkesinden tut gelişmemişine hepsi aynı. Orada da SJW'ler, beden olumlamalar, LGBT propagandaları vs. yine aynı şekilde "biz n'apıyoz yav?" diye sormadan çığlık çığlığa koşturuyorlar.
Cümlenin başına sonuna Allah'ı ekleyince fix %30 oy alıyorlar zaten :D

Bizim halkımız neden bu kadar manipüle edilmeye açık anlamıyorum.
15 yıl önce fiber gelincek diyordu fiber kullanan %25 filan hala gelmedi :p
Dünya 5G'ye geçiyor ülkemizde 3G'nin çekmediği yerler var halen.

Geri
Yukarı