Türkiye'de Nascar takip eden var mı?

@mustaine Çok miktarda seyirci, sürekli araçları görsün diye dairesel bir pist yapmış adamlar. Kaza olsa da bir aksiyon olsa diye de bekleyen binlerce kişi izliyor sadece. Ben motor sporlarını severim ama bunda sadece motor var, spor kısmı unutulmuş.
Sadece Speedway olanlardan çok normal circuitleri izlemesi nasıl olur acaba pilotaj görebiliriz orada.

Dale Earnhardt Jr geçmişini araştırmanı öneririm.

Maalesef artık yarışmıyor. :D
Yarışmıyor kelimesini yaşamıyor diye okudum kalbime iniyordu. Kendisini zerre tanımasam da küçüklükten böyle bir anı bırakması sebebi ile ölmesine üzüleceğim insanlar listesinde.

(Yalnız adını bile unutmuştum kadının. İsminde D vardı bir de P vardı galiba dedikten sonra wikipediaya girip kadın nascar sürücüleri listesine baktım. En üstte o varmış heralde zamanında çok büyük şeyler yapmıştır.)

Yarışmıyor kelimesini yaşamıyor diye okudum kalbime iniyordu. Kendisini zerre tanımasam da küçüklükten böyle bir anı bırakması sebebi ile ölmesine üzüleceğim insanlar listesinde.

(Yalnız adını bile unutmuştum kadının. İsminde D vardı bir de P vardı galiba dedikten sonra wikipediaya girip kadın nascar sürücüleri listesine baktım. En üstte o varmış heralde zamanında çok büyük şeyler yapmıştır.)
Pek fazla galibiyeti olduğunu görmedim. Fakat zamanında iyi sürüyordu.

Araçları hoşuma gidiyor bazı Nascar alan Youtuber'lar vardı onları takip ediyordum. Ama yarışların kendisi pek ilgimi çekmiyor açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı