Türkiye'de olmasını istediğiniz şeyler

Küçüklüğü fiziki olarak algılamak benim seçimim değil. Ve ben sana saygısız etmedim bazı konular hakkında cidden fikrin yok dostum.

Dostum seninle özel olarak tartışmak istiyorum. Benimle özel olarak iletişime geçer misin? Tabii bilgilerine güveniyorsan. Mümkünse Discord veya Instagram üzerinden.

Şu an şeriatla yönetilen hiçbir ülke "şeriatla" yönetilmiyor. Kendi kuralların koyuyor. Senin dediğin "gerçek İslam'i kuralları" şu an medeniyet çağındayız onla bile düzgün yaşayabilir miyiz pek emin değilim.

Ya lütfen hocam tek bildiğiniz kelime "bu gerçek İslam değil" kafa kesiyorlar "bu gerçek İslam değil" gerçek İslam ne o zaman göster.

Dostum seninle özel olarak tartışmak istiyorum. Benimle özel olarak iletişime geçer misin? Tabii bilgilerine güveniyorsan. Mümkünse Discord veya Instagram üzerinden.
Oyyy mükemmel olur valla. Mustafa Keleş#0206. Şu hesabı eklersen senin ile sohbet edebilirim 🤗.

Halkın Müslüman olan kesiminin tamamına adamakıllı dini eğitim verilmeden o iş yaş :D

Allah kitap peygamber diyen herkese oy verirler o iş patlar :D

Aga ben konyadayım üni okuyorum konyalı bi adamla konuşurken ülkedeki yanlış olan her şeyi söylüyor. Ağzına sağlık diyosun. Muhabbet biterken ne yapalım yine basacaz ampule diyor.

Geri
Yukarı