Türkiye'de paypall nasıl açılır?

İşletim sistemi
iOS
Avrupa’daki bilgilerinizi kullanıp hesap oluşturabilirsiniz. Tatile gittiğinizde yerel bir telefon numarası almanız yeterli olacaktır. Hesaba gelen ödemeleri almak için banka hesabı da açabilirsiniz. Türk kredi kartları kullanılabiliyor fakat hesaba gelen ödemeleri almak için Türk hesabı kullanamıyorsunuz.

Avrupa’daki bilgilerinizi kullanıp hesap açabilirsiniz. Tatile gittiğinizde yerel bir telefon numarası almanız yeterli olacaktır. Hesaba gelen ödemeleri almak için banka hesabı da açabilirsiniz. Türk kredi kartları kullanılabiliyor.
Cevabınız için teşekkür ederim ama sorun şu ki dış ülkeyle bi bağlantım yok

Oturma izninizin olması gerekmiyor. Cep telefonu numarası almak için bir gün durup gelmeniz bile yeterli olacaktır. Yine de PayPal hesabının ilgili ülkede kullanılması gerekiyor. Banka hesabı bağlamaz ve sadece Türkiye’den kullanırsanız ileride hesabınız kapatılabilir. Yabancı ülkelerde banka hesabınız yoksa gelen parayı da çekemezsiniz.

Oturma izninizin olması gerekmiyor. Cep telefonu numarası almak için bir gün durup gelmeniz bile yeterli olacaktır. Yine de PayPal hesabının ilgili ülkede kullanılması gerekiyor. Banka hesabı bağlamaz ve sadece Türkiye’den kullanırsanız ileride hesabınız kapatılabilir. Yabancı ülkelerde banka hesabınız yoksa gelen parayı da çekemezsiniz.
Fransa kaynaklı bi siteden para çekicem azerbeycana gidip yada gürcistana gidip bi paypal açıp para çekiceğim zaman paypall açtığım ülkeye gidip çekip dönsem olurmu

İnternetten yabancı hat alıp açabilirsiniz. En son 60 TL'ye almıştım.

Herhangi bir yere gitmenize gerek yok.

Güvenirliği oldukça tartışılır olacaktır. Ekonomi için kullanılan bir uygulamada riskli olduğunu düşünüyorum.
Kendim ve çevremdeki insanlar denedi ve sıkıntı olmadı. Normalde 120 güne hat kapanıyor diyorlardı ama benim hesap 2 senedir açık.

Kendim ve çevremdeki insanlar denedi ve sıkıntı olmadı. Normalde 120 güne hat kapanıyor diyorlardı ama benim hesap 2 senedir açık.
Nasıl bi yol izlediniz anlatırmısınız paypal açarken hangi bilgiler gerekiyor siz ne zaman açtınız tr cihazıyla direkt girebiliyormusunuz paypall hesabına

Nasıl bi yol izlediniz anlatırmısınız paypal açarken hangi bilgiler gerekiyor siz ne zaman açtınız tr cihazıyla direkt girebiliyormusunuz paypall hesabına
Hocam trendyoldan veya çiçek sepetinden yabancı hat alıp telefona taktım ve kod ile hesabı kurdum bu kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı