Türkiye'de yaşanacak en güzel yerler neresi?

NTX Emre

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben Türkiye'de başka bir yerde yaşamayı ve insanlarla çok samimi olmaktansa daha çok doğaya yakın olup istediğim zamanda insanlara yakın olacağım bir yer istiyorum. İş imkanları da tabii ki çok olmalı ki çalışabileyim. Bana bunun gibi önerdiğiniz bir İl/İlçe var mı?

Ege yada akdeniz taraflarına bakın hem doğa hemde insan yoğunluğu fazla olan yerler sizin aradığınız yerler. İş konusunda birşey söyleyemem. Basit bir işte çalışsan bile insanlarla iç içe olabilecek bir meslek tercihinde bulunursan daha iyi olur.

Bazen bende diyorum üç kuruş parayla bir kasabaya yerleşip dışarıya tesisat ve elektrik tamiri ile dükkan açıp çalışsam mı diye...

Ege yada akdeniz taraflarına bakın hem doğa hemde insan yoğunluğu fazla olan yerler sizin aradığınız yerler. İş konusunda birşey söyleyemem. Basit bir işte çalışsan bile insanlarla iç içe olabilecek bir meslek tercihinde bulunursan daha iyi olur.

Bazen bende diyorum üç kuruş parayla bir kasabaya yerleşip dışarıya tesisat ve elektrik tamiri ile dükkan açıp çalışsam mı diye...
katılıyorum hocam keşke iş sıkıntısı da olmasa bende onu araştırıyorum

Merhaba arkadaşlar. Ben Türkiye'de başka bir yerde yaşamayı ve insanlarla çok samimi olmaktansa daha çok doğaya yakın olup istediğim zamanda insanlara yakın olacağım bir yer istiyorum. İş imkanları da tabii ki çok olmalı ki çalışabileyim. Bana bunun gibi önerdiğiniz bir İl/İlçe var mı?

Kanka yabancı dilin varsa Antalya önerimdir iyi para kazanırsın bahşişler maaşdan fazla olur ben sana söyleyeyim doğasıda güzel yangın olmasa çok daha güzel olacaktı çok iyi arkadaşta bulabilirsin çok güzel satıcı insanlarda bulursun Akdeniz bölgesi bana kalırsa arasında en iyisi.

Alanya ne fazla soğuk ama biraz sıcak kar vs olayı yok kiralar da normal hem turizm yeri kolayca iş bulunuyor canın sıkılınca gezecek dolaşacak bayağı bir yer var köpek ve Suriyeli sorununda yok.

Antalya veya İzmir'e bakabilirsin. Hem güzel yerler hem de iş imkanı kötü değil. Muğla, Mersin gibi yerler daha çok tatil odaklı kaçıyor, iş imkanı Antalya ve İzmir kadar kolay olmaz.

Geri
Yukarı