Prime Video Türkiye'deki Amazon Prime Video'da sansür var mı?

Disney'de de sanırım sansür yok, red sparrow 46. dakikasında sansür yoktu mesela. LGBT ile ilgili içeriklerin olmadığını gördüm sadece. 😆

Deadpool'da gördüm ben sadece onun dışında yok gibi. Pam & Tommy'de bile yoktu. LGBT ile ilgili içerikler zamanla gelecekmiş galiba. Sanırım dikkat çekmemek için yavaş yavaş ekleyecekler.

Çıkarılmış sahneler tamamiyle sansür. Yoksa neden çıkarılsın ki? Sahnelerin geneline blur atamayacak kadar çok olduğu için kesmişler. Berbat olurdu çünkü. Penise blur atmaları bile doğru değil. Yani kısaca Amazon'un bu tutumuyla dizilerini izlemem ben açıkçası. Başka bir kaynaktan komple olduğu şekilde izlerim. The Boys denen dizi +18 absürt bir süper kahraman dizisi zaten. Olduğu gibi bırakılmalı.
Haklısınız, dizide o kadar kafa patlatma sahnesi ve adam doğrama sahnesi gibi şeyler varken cinselliğe sansür atılması çok üzücü. :(

3. sezonun güzel olduğu söyleniyor. Ben de 2 sezon izlemiştim. Çok sevdiğim bir dizidir. Yani bence izlemek gerekir. Fakat kesinlikle Amazon'dan izlemeyin.
3. sezonun 7. bölümündeyim, 3. sezon da sürükleyici olmuş. :)
Boş vakti olan izleyebilir.

Altyazı çevirisinden dolayı Amazon'dan izlemedim, kahraman isimlerini Türkçe'ye çevirmişler Amazonun çevirisinde.

Geri
Yukarı