Türkiye'deki en iyi motor bakım bayisi

Merhaba. Motosikletimin problemleri var ve yaptırmak istediğim yeni şeyler var. Buradaki motosiklet tamircisi işini iyi yapmıyor. Gerçekten işini iyi yapan en iyi yer neresi? Türkiye'deki herhangi bir yer olabilir, parasında da değilim. Sadece en iyi yapan yeri arıyorum.

Motorsikletin CC hacmi ve modeli nedir?

Manisa ERN Motor Erhan Diyemli.

Ben kendisine götürüyorum sürekli yağ değişimine veriyorum fren debriyaj ayarına kadar yapıyor.

Hocam 250CC nasıl elektrikli olsun? Benzinli motor.
Manisa ERN Motor Erhan Diyemli.

Ben kendisine götürüyorum sürekli yağ değişimine veriyorum fren debriyaj ayarına kadar yapıyor.
Hocam motosikletimin motorunda problem var gibi geliyor. Motora falan yaptırmak istediğim şeyler var. Ne kadar iyi ustalar?

Hocam 250CC nasıl elektrikli olsun? Benzinli motor.

Hocam motosikletimin motorunda problem var gibi geliyor. Motora falan yaptırmak istediğim şeyler var. Ne kadar iyi ustalar?

Konya'da mi yaşıyorsun dalgınlığıma gelmiş watt olarak sandım.

Konya'da mi yaşıyorsun dalgınlığıma gelmiş watt olarak sandım.
Konya'da bulunuyorum ancak Türkiyenin herhangi bir yerine olabilir parası önemli değil. Doğru düzgün adam gibi temiz iş yaptıracağım ve yaptırmak istediklerim gerçekten emek isteyen işler bence.

Konya'da bulunuyorum ancak Türkiye'nin herhangi bir yerine olabilir parası önemli değil. Doğru düzgün adam gibi temiz iş yaptıracağım ve yaptırmak istediklerim gerçekten emek isteyen işler bence.

Motokonya diye bir yer var orayı deneyin.

Geri
Yukarı