Türkiye'deki en iyi psikiyatrist kimdir?

Autistic Boy

Kilopat
Makaleler
24
Türkiye'de şu ana kadar bulabileceğim en iyi ve de en profesyonel psikiyatri uzmanı kimdir? Öneriniz var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Can Manay:ROFL: Şakası bir yana en iyisi kişi olarak kim bilemem ama İstanbul Levent'te Madalyon Klinik var. Orayı tavsiye edebilirim. Kadrosu baya profesyonel ve tecrübeli insanlar.

İbrahim Bilgen'in bir kaç söyleşisini dinlemiştim ve yazılarını okumuştum. Açıkçası beğendim fakat detaylı incelemedim yanlış yönlendirmek istemem. Ama sanırım bir arkadaşım ondan destek almıştı. Nişantaşı'nda Abdi İpekçi caddesi civarındaydı sanırım yeri. İnternetten video ve yazılarını inceleyin isterseniz. Ama dediğim gibi ben gitmedim oraya. Madalyon'u inceleyebilirsiniz daha geniş bir kadrosu var. Karşılaştırıp size uygun olanı seçebilirsiniz. Ama unutmayın bunlar biraz maliyetli görüşmeler olacaktır. Recep İvedik filmindeki o sahneyi siz de yaşamayın:)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı