Türkiye'deki Pakistanlılardan "Türk kadınları bizim olacak!" paylaşımları!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Türk kadını hiç bu kadar aşağılanmamıştı. Türk milleti siyasal İslam'ı 20 yıldır iktidarda tutmanın cezasını güzelce çekiyor. Ne diyelim herkes hak ettiği şekilde yönetilir. İngiliz devleti mültecileri Ruanda'ya gönderiyor kendi milletini korumak için Türk devleti milyonlarcasını alıyor. Üzerine kadınlarımız çocuklarımız tacize uğruyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

İnanılmaz küfürler etmek istiyorum ama forumda yasak ne yazık ki. Bu maymunları ülkeye alan hainler seçimi kaybederlerse ne yapacaklar merak ediyorum.

Türk kadını hiç bu kadar aşağılanmamıştı. Türk milleti siyasal İslam'ı 20 yıldır iktidarda tutmanın cezasını güzelce çekiyor. Ne diyelim herkes hak ettiği şekilde yönetilir. İngiliz devleti mültecileri Ruanda'ya gönderiyor kendi milletini korumak için Türk devleti milyonlarcasını alıyor. Üzerine kadınlarımız çocuklarımız tacize uğruyor.

İçimden gördüğüm ilk yerde ıslak odunla vurmak geçiyor. Pakistanlı kardeşlerimize (!)

Arkadaşlar, Türkiye’deki kekoları, abazaları, arizona kertenkelelerini anlatmamıza gerek yok, bizim içimizdede yığınla böyle davar bir kitle mevcut, her millette olduğu gibi.
Bir kaç tiktokçu asalak sebebiyle, koca bir ülkeye ve millete ırkçılık yapmak çocukluk.
Bu videoyu çeken hıyar ağası sınır dışı edilmeli tabii ki öncelikle.

Yakında kötü şeyler olacak hissediyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı