Türkiye'den memnun musunuz?

Zaten iktidar olacağını düşünmüyorum ama meclise kesin girer. Ama bizim bu kafadan kurtulmamız gerekiyor şu an CHP, iyi parti, zafer partisi hangisi gelirse gelsin fark etmez bizim akp'den kurtulmamız gerekiyor sonra zaten beğenmediğimizi göndeririz seçimle bu kadar basit.
Ben oy kullanmayacağım çünkü muhalefette neredeyse hiç liberal yok

Yüksek gelirliler için güzel bir hayat. Düşük gelirli şahıslarda zar zor geçiniyorlar. Ben şahsen memnunum. Tek sorun ürün fiyatları ciddi oranda fahiş fiyatlara yükseliyor.

Yüksek gelirliler için güzel bir hayat. Düşük gelirli şahıslarda zar zor geçiniyorlar. Ben şahsen memnunum. Tek sorun ürün fiyatları ciddi oranda fahiş fiyatlara yükseliyor.

Yüksek gelirliler için de iyi değil ki bir Türkiye de zengin olmak var bir de alım gücü yüksek olan bir ülke de yüksek gelirli olmak var.

Mülteci istemeyen zafer partisi var işte ne kaybedersin ki? Bu ankinden daha kötü bir parti yok.
Tek mülteci istemiyor diye ülkeyi iyi yönetebilecek mi artık öyle bir duruma geldik ki mülteci istemeyen biri olsun peşine binlerce kişi takılıyor. Ümit özdağı çok bilmem ama internette gördüğüm tek şey mülteci gidecek konusu.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı