Türkiye'nin başına geçseydiniz yapacağınız şeyler ne olurdu?

Swajhaki

Decapat
Daha fazla  
Daha önce bununla ilgili birden fazla konu açılmış fakat Türkiye gündemi her zaman değiştiğinden insanlarında fikirleri değişir diye düşünüyorum.
Benim ilk olarak yapacağım şey televizyon kanallarına el atmak olurdu. Daha sonrasında torpille işe giren/iş kuran kişilere hapis cezası verirdim. Ardından okulları yenilerdim. Elektrik sıkıntısı olan yerleri giderirdim. Daha çok yapacak şeyim olurdu fakat zamanınızı çalmak istemem.
Peki siz Türkiye'nin başına geçseydiniz yapacağınız şeyler ne olurdu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha önce bununla ilgili birden fazla konu açılmış fakat Türkiye gündemi her zaman değiştiğinden insanlarında fikirleri değişir diye düşünüyorum.
Benim ilk olarak yapacağım şey televizyon kanallarına el atmak olurdu. Daha sonrasında torpille işe giren/iş kuran kişilere hapis cezası verirdim. Ardından okulları yenilerdim. Elektrik sıkıntısı olan yerleri giderirdim. Daha çok yapacak şeyim olurdu fakat zamanınızı çalmak istemem.

Mültecileri sınır dışı etmek.

Mültecileri atmak.
İlk şey budur.
Kendime saray yaptırmak (!)
306 odalı olsun bide:)

Mültecileri daha iyi bir yere taşıyıp onlara daha çok masraf yapmak çünkü onlar bizim din kardeşimiz(!)

Lol rp almak.

Geri
Yukarı