Türkiye'nin durumu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Örnek gösterdiğim sistem hangisi? Ve senin sisteminle konumuzun ne alakası var?

Hangi yalan dostum ne anlatıyosunuz siz ya. :D Olayı hemen yalana ve almanya'da yaşayıp yaşamamama bağladılar. Başlık Türkiye'nin durumu iken hala benim keyfimin derdindeler. hahahahahahah
Ya Allah aşkına git şuradan yav. Millete rezil kepaze oldun hayla sıvamaya çalışıyorsun. Şuan gülmekten bir yerlerim ağrıyor

Bu arada malum şahsa oy atmaya inadına devam edeceğim, nasıl olsa ben pozitif anlamda etkileniyorum bu durumdan.

Evde olmadığımı kim söyledi?
Bilgisayardaymışsnız elinizde fiş yok yani dışarda kafede falan oturuyorsunuzdur bir insanın elinde fiş yada belge olmaz mı?
Tekrar tekrar söylememe gerek yok herhalde, fiş derdine düşmüşler. :D
Patladın,gümledin :D

Bilgisayardaymışsnız elinizde fiş yok yani dışarda kafede falan oturuyorsunuzdur bir insanın elinde fiş yada belge olmaz mı?
Telefona geçip telefona bu hesabı girip senin için evde alışveriş fişi arayamam. Diyelim atmadım ve sen benim Almanya'da olmadığımı düşündün. Neyi değiştirecek tam olarak? :D
Kanka Türkiye'de yaşıyor dediğin gibi zavallı işte ne yapsın.
:D Türkiye'de yaşaya yaşaya akıl sağlığı falan kalmamış sizde.

Telefona geçip telefona bu hesabı girip senin için evde alışveriş fişi arayamam. Diyelim atmadım ve sen benim Almanya'da olmadığımı düşündün. Neyi değiştirecek tam olarak? :D

Kanka git dışarı video çek fotoğraf çek o zaman :D inanalım bizde.

Sen suriyeli misin?

Kanki bari yalan ortaya çıkınca kudurma. Yalanın ortaya çıkmış hala burada zırlıyorsunuz. Muhtemelen Almanya'da falan değilsiniz. Sadece orada olmak istiyorsunuz ama olamıyorsunuz şu an hayalinizdeki hayatı buraya yazıp kendinizi tatmin ediyorsunuz tıpkı TikTok'da 10 yaşındaki çocukların hayatlarını olmalarını istedikleri gibi paylaştıkları gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı