Türkiye'nin İnsansız Jet Motorlu İlk İHA'sı Baykar Kızılelma, İlk Uçuşunu Gerçekleştirdi

Makaleler
110
Diyecek bir söz yok...

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

1:35 bruh moment.

Bu kadar kısa sürede bu ilerleme inanılmaz. Akıncıyı yaparken aynı anda buna başlamadılarsa imkansıza yakın değil mi? Büyük iş.

Bu adam harf inkılabına "düşünce gücüne vurulmuş darbe" demişti diye hatırlıyorum. Yaptığı işler hakkında bilgim yok ama pek samimi gelmiyor.
Fazla konuşuyor. Özel bir teknoloji firmasının sahibi ama nedense iktidar sıkışınca bu abimiz duygusal konuşmalar yapmaya başlıyor. Yaptıkları işe saygım sonsuz başarılılar da bu yönden hiçbir sıkıntı yok. Ekleme yapalım; televizyonlarda bu araçlara maket, oyuncak, işe yaramaz gibi sözlerle saldıranların bizden olmadıkları kesin.

Son düzenleme:
Fj8UEQ0XwAQTW-p.jpeg

Bu adam harf inkılabına "düşünce gücüne vurulmuş darbe" demişti diye hatırlıyorum. Yaptığı işler hakkında bilgim yok ama pek samimi gelmiyor.

Yaptığı işler hakkında fikrin yoksa nasıl samimi gelebilir ki... :D

Bu kadar kısa sürede bu ilerleme inanılmaz. Akıncıyı yaparken aynı anda buna başlamadılarsa imkansıza yakın değil mi? Büyük iş.

Büyük ihtimalle TB-2 tasarlanırken arka planda bu sistemin de ön tasarımı yapılıyordu. Birkaç senelik değil uzun soluklu bir proje.

Siyasal islamcı... Yarın öbür gün rejim değiştirmek istendiğinde Cumhuriyetçi vatanseverlerin üstünde kullanılmayacağı ne malum? Kaldıki kendisinin yerine belkide aynı şeyi daha ucuza yapacak kişi ve kurumlar varken neden kendisi? Devletten aldığı paralar? Onu geçtim milletin bir tarafında donu yok, bunlar paraları bunlara harcıyorlar.

Yarın öbür gün rejim değiştirmek istendiğinde Cumhuriyetçi vatanseverlerin üstünde kullanılmayacağı ne malum?
Gördüğüm en mantıksız cümle. Putin seçimi kaybetse insanların üstüne mig uçaklarını mı yollayacak. Trump seçimi kaybedince insanlara atam bombası mı attı ? :D

Kaldıki kendisinin yerine belkide aynı şeyi daha ucuza yapacak kişi ve kurumlar varken neden kendisi?
Ülkede adam akıllı bu işi yapacak sayılı şirket var zaten hepsi bir arada çalışıyor zaten. :D

Devletten aldığı paralar?
Devletler bu tür şirketlere her zaman fon sağlıyor zaten.

Onu geçtim milletin bir tarafında donu yok, bunlar paraları bunlara harcıyorlar.
Baykar devlet kurumu değil. İnsanlara yardım edip etmeyeceğine sen karar veremezsin. Kaldı ki yardım etmediğini nereden biliyorsun ?

Not: İnsanları eleştirmek için eleştirmeyin bir terazi alın düzgün ve kötü yaptığı işleri tartın.

Konudaki önceki mesajlara ithafen:
Siyasal İslamcıların pek bir haşır neşir olduğu biri. Oktay Sinanoğlu gibi geçmiş örnekleri var. 40 yılda bir patlama yapacak, zeki adam çıkarırlar onuda deli gibi sahiplenirler. Gerçi Sinanoğlunun yediği çok bir halt yoktu. Bayraktar diğerlerine göre akıllı biri.

Ha, yaptığı iş için tebrik ederim.

Geri
Yukarı