Türkiye'nin yerli otomobili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sen sormadan ben sana yerli uçağımızı göstereyim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Nerede hayallerinde mi uçuyor? Ne yaptın hemen Google'a "yErLi vE MiLli UçAh" mı yazdın, az baksaydın la bari verdiğin link'e, neredeyse tek yaptığı eğitim ve tur uçuşu yapmak dışında "Yürüyen Uçah" bu, sen bunun ile mi kafa tutuyorsun dünyaya? ABD bunu dron diye uçurur la haberin olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tasarımları beklediğimden iyi çıktı. Özellikle SUV modeli hoş gözüküyor. İnşallah kalitesi de öyledir. Bundan sonrasını zaman gösterecek. :)

ABD bunu dron diye uçurur la haberin olsun.
Onu da yaptık. Doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi öğrenmen lazım...
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tasarım olarak güzel görünüyor. Gerekli testler yapıldıktan sonra umarım global ve yerli pazarda başarılı satış rakamları yakalar.

Dünya gündeminde de şimdiden birinci sıraya yükselmiş yerli otomobillerimiz.

Güzele benziyor ama önemli olan motoru bana kalırsa. Motoru yerliyse lafım yok ama başka bir ülkeden getirilirse bir anlamı kalmıyor bence.
CEO'nun açıkladığına göre bataryası bize aitmiş. Hiçbir yerden lisans alınmadan üretilmiş. Yine CEO nun açıklamasına göre 500 km yol gidebilecekmiş ve 30 dk nin altında batarya dolum süresi olacakmış. 200 ve 400 beygir olmak üzere iki modelden oluşacak ve 200 beygir olan yaklaşık 8 saniyede 400 beygir olan yaklaşık 5 sn de 0-100 yapabilecekmiş. Şimdilik açıklanalar bunlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Nerede hayallerin de mi uçuyor ? Ne yaptın hemen Google'a "yErLi vE MiLli UçAh" mı yazdın, az baksaydın la bari verdiğin link'e, neredeyse tek yaptığı eğitim ve tur uçuşu yapmak dışında "Yürüyen Uçah" bu, sen bunun ile mi kafa tutuyorsun dünyaya ? ABD bunu dron diye uçurur la haberin olsun.
Tabi haklısınız. Bayraktar İHA diye bir markamız yok bizim. ASELSAN,HAVELSAN, TÜMOSAN. Bu ülke dünyada ilk telsiz telefonu üretti zamanında. HURKUS'lar Devrim'ler vardı... Ne oldu bunlara?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı