Türkiye'ye yapılan DDoS saldırısı

• Konuyu başlatan Jira'nın süper çakması 3T
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 2B
J

Jira'nın süper çakması 3T

Ziyaretçi
Bitdefender antivirüs tarafından yapılan açıklamalarda; strongpity isimli hacker grubunun, yönünü Türkiye ve Suriye'ye çevirdiği vurgulandı.

Mağdurlara saldırmak için “watering hole” adı verilen saldırı tekniğini kullanan grup; arşivler, dosya kurtarma uygulamaları, uzaktan bağlantı uygulamaları, yardımcı programlar ve hatta güvenlik yazılımlarını bile truva atı haline getirebiliyor.
Son zamanlarda bir yavaşlık vardı araştırınca daha iyi anladım. Comodo Firewall'lar hazır mı? :D

Bitdefender antivirüs tarafından yapılan açıklamalarda; strongpity isimli hacker grubunun, yönünü Türkiye ve Suriye'ye çevirdiği vurgulandı.

Mağdurlara saldırmak için “watering hole” adı verilen saldırı tekniğini kullanan grup; arşivler, dosya kurtarma uygulamaları, uzaktan bağlantı uygulamaları, yardımcı programlar ve hatta güvenlik yazılımlarını bile truva atı haline getirebiliyor.
Son zamanlarda bir yavaşlık vardı araştırınca daha iyi anladım. Comodo Firewall'lar hazır mı? :D
Gelen geçen bize çakıyor arkadaş ya. 😂

Bende neden son 1 haftadır chrome tarayıcım sürekli çöküp bir dahada açtığımda açılmıyor diyordum. Chrome'un çalışlması için, birde PC'yi yeniden başlatmam gerekiyor orası ayrı sinri bozucu.

@Silinen üye ücretsiz mi? Koruması ne alemde?
Ücretsiz ve gayet başarılı ve ödüllü bir Firewall. Şimdi indirdim Kaspersky Security Cloud ile kullanıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı