Türkler neden mizah yapamıyor?

Ülke zaten başlı başına komedi.

1 yıl öncesinden kalma bunlar artık sık rastlanmıyor herkes güldü geçti o yüzden bu Meme'in kötü olduğunu düşünmüyorum.

Zaten bu yıl çıkan memeleri o kadar gördük ki artık komik bile olmuyor, herkes aynı şeyi paylaşıyor. En fazla bence bir Meme'in süresi 2 ay olması lazım. Mesela Wojak ilk 6 ay önce, hatta daha eski bile olabilir ama hala kullananlar çok var. Bazı sayfalar var Recep İvedik ile dalga geçeyim derken Recep İvedik'ten komik duruma düşüyorlar. İkisi de komik değil ama bunlar hala paylaşıldığına göre gülenler var demek.

Zaten şu güldür güldür vb. tarzı şeyleri +40 yaş kişiler izliyor genelde ,güldür güldür mizahı zaten iğrençti. "Osurdum hahaa, böğ geğirdim haha" zaten bence o gülenler de sırf o kadar bilet parası verdiler diye falan gülüyorlardır.

egonomi çoh iyi yiğenim, avrupa bizi gısganıyor

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam seven olur sevmeyen olur. Gerçekten hakiki mizah yapanlarda var. Eğer YouTube'ta karşınıza söylemiş olduğunuz videolar çıkmasın diyorsanız ilgilenmiyorum veya kanalı önerme seçenekleri var bunları tercih ederek bu tür videolardan kurtulmuş olursunuz.

Böyle videoların modası geçti be komik değiller artık.

Burdurland'i hiç duymadın sanırım.
(!)

Böyle videolara insanlar montajlar iyi diye gülmüyorlar. Aykut Elmas var diye gülüyorlar. Yoksa başka bir olayı yok bu videoların.

Çok güzel hareketler 2 bence hala da iyi.

Bu adamı İstanbul yeni sahra optimum da gördüm fotoğrafım da vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…