Türkler neden mizah yapamıyor?

Ülke zaten başlı başına komedi.

1 yıl öncesinden kalma bunlar artık sık rastlanmıyor herkes güldü geçti o yüzden bu Meme'in kötü olduğunu düşünmüyorum.

2016 yıllarına kadar güzeldi. Birazda yeni nesille alakası olabilir. Örnek vermem gerekirse lise zamanlarında inci sözlük'te takılırdım. Mizah seviyesi çok iyiydi eğlenirdim. Son yıllarda özellikle iyice gerileme var. Diğer forumlar ve sözlüklerde aynı şekilde. Reddit zaten facia. Mizahı fenomen olayım beğeni kasayım diye de uzatanlar mevcut. O yüzden de belirli kişiler yüzünden mizah dönüyor. Popüleriteden dolayı.

Zaten bu yıl çıkan memeleri o kadar gördük ki artık komik bile olmuyor, herkes aynı şeyi paylaşıyor. En fazla bence bir Meme'in süresi 2 ay olması lazım. Mesela Wojak ilk 6 ay önce, hatta daha eski bile olabilir ama hala kullananlar çok var. Bazı sayfalar var Recep İvedik ile dalga geçeyim derken Recep İvedik'ten komik duruma düşüyorlar. İkisi de komik değil ama bunlar hala paylaşıldığına göre gülenler var demek.

Bir kesimi alaya alınca mizah yaptığını sanan kanallar ve tipler var. Uzar bu liste o yüzden takmaya gelmez, biz yine de cem abimizi izleyelim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Zaten şu güldür güldür vb. tarzı şeyleri +40 yaş kişiler izliyor genelde ,güldür güldür mizahı zaten iğrençti. "Osurdum hahaa, böğ geğirdim haha" zaten bence o gülenler de sırf o kadar bilet parası verdiler diye falan gülüyorlardır.

Zaten bu yıl çıkan memeleri o kadar gördük ki artık komik bile olmuyor herkes aynı şeyi paylaşıyor en fazla bence bir memein süresi 2 ay olması lazım mesela wojak ilk 6 ay önce hatta daha eski bile olabilir ama hala kullananlar çok var. Bazı sayfalar var Recep ivedik ile dalga geçeyim derken Recep ivedikten komik duruma düşüyorlar ikisi de komik değil ama bunlar hala paylaşıldığına göre gülenler var demek...

Zaten şu güldür güldür vb. tarzı şeyleri +40 yaş kişiler izliyor genelde güldür güldür mizahı zaten iğrençti "osurdum hahaa, böğ geğirdim haha" zaten bence o gülenlerde sırf o kadar bilet parası verdiler diye falan gülüyorlardır.

Zevkler ve renkler tartışılmaz hocam seven olur sevmeyen olur. Gerçekten hakiki mizah yapanlarda var. Eğer YouTube'ta karşınıza söylemiş olduğunuz videolar çıkmasın diyorsanız ilgilenmiyorum veya kanalı önerme seçenekleri var bunları tercih ederek bu tür videolardan kurtulmuş olursunuz.

Bunun gibi mi?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu tür kanallar kolay ve hızlı abone kasmak için böyle içerikler yapıyorlar.

Böyle videoların modası geçti be komik değiller artık.

Bunun gibi mi?
Bu tür kanallar kolay ve hızlı abone kasmak için böyle içerikler yapıyorlar.
Böyle videolara insanlar montajlar iyi diye gülmüyorlar. Aykut Elmas var diye gülüyorlar. Yoksa başka bir olayı yok bu videoların.

Zaten bu yıl çıkan memeleri o kadar gördük ki artık komik bile olmuyor, herkes aynı şeyi paylaşıyor. En fazla bence bir Meme'in süresi 2 ay olması lazım. Mesela Wojak ilk 6 ay önce, hatta daha eski bile olabilir ama hala kullananlar çok var. Bazı sayfalar var Recep İvedik ile dalga geçeyim derken Recep İvedik'ten komik duruma düşüyorlar. İkisi de komik değil ama bunlar hala paylaşıldığına göre gülenler var demek.

Zaten şu güldür güldür vb. tarzı şeyleri +40 yaş kişiler izliyor genelde ,güldür güldür mizahı zaten iğrençti. "Osurdum hahaa, böğ geğirdim haha" zaten bence o gülenler de sırf o kadar bilet parası verdiler diye falan gülüyorlardır.
Çok güzel hareketler 2 bence hala da iyi.

Hocam sanırım bundan bahsettiniz.

Bu adamı İstanbul yeni sahra optimum da gördüm fotoğrafım da vardı :D

Geri
Yukarı