Türkler Oyun Oynamayı Bilmiyor!

Daha nasıl anlatabilirsin bilmiyorum. Bir zamanlar hatırlarsanız türkler ETS 2'de oynamayı bilmedikleri insanların oyununu b*k ettikleri için türkleri uzaklaştırmak amaçlı TR server açılacağı lafı dönüyordu. Yeni bilgisayar aldım valoranta heveslendim indirdim girdim ilk önce yaşları 20 olan kişiler geldi bir umut doğdu içimde aradan 1gün geçti yaşları 11 12 olan kişiler kendileri oynayamasada milletin annesine sövüyor Frankfurt sunucusu geçtim orayı da işkal etmişler ne yazık ki üzücü bir durum gerçekten.

Türkler oyun oynamak için değil küfür etmek için oynuyorlar bir örnek vereyim Valorant'ta Jett instalock atmış bende bir düellocu daha lazım diye Reyna aldım 6. rount 10 killim var çocuk bana sövüyor daha kendinin 2 killi var Jett instalock yapan o Reyna uzun zamandır oynamamama rağmen takım mvp siyim zaten yeniliyoruz bir rounda pingi 500'e çıkıp indi onu bahane gösteriyor kesinlikle katılıyorum çok haklısın.

Hepsi terbiyeyle. Anne baba sorumsuz olunca, çocuk isterse 5 yaşında +18 şeylere baksın, yine de bir şey demiyorlar.

Benim bu tarz tipler abartırsa yaptığım hareket psikolojik şiddet. Herkese sataşan ya da kışkırtan bu tiplere sesiz kalırsanız ya da ciddi bir şekilde aşağılarsanız zaten laf yetiştiremediği için susuyorlar. Bunları yapamıyorsanız biraz daha bağırmasını bekleyip atma oylaması başlatarak "Kick this kebab" yazıp kendilerini uğurluyorum. Ancak bu bizim ahlaksız, terbiyesiz olduğumuz gerçeğini değiştirmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…